Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To kto dzisiaj był z nami na GPZ 500, bo widzę 2 osoby w tym temacie a żadna z nich, z tego co czytam, z nami nie jechała? unsure.gif

 

A kto mówi, że musiałem coś pisać :crossy:

 

Dzięki za wspólny wypad :icon_twisted:

Edytowane przez mateq34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że bez ściemy, jazda w grupie daje dużo większy fun :icon_mrgreen:

Wcześniej nawijałem sam, ewentualnie z plecaczkiem.

 

Trasa, jeśli na przyszłość wyłączyć elementy enduro :wink: , naprawdę spoko.

Nie wiem czy nie lepsza niż sam cel?

Jazda samemu to nie to.. Zwłaszcza jeśli chodzi właśnie o dłuższe wypady.. Z plecaczkiem czasem fajnie pośmigac, ale też za często nie lubię tego praktykować :D Dlatego Panowie szykujmy się na jakiś dłuższy wypad, np. do tych pepiczków ;)

Co do trasy, to ja zawszę mówię że do jazdy od celu do celu to mam auto, a na moto liczy się sama jazda/trasa :)

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że musiałem coś pisać :crossy:

 

Dzięki za wspólny wypad :icon_twisted:

 

No nie musiałeś, po prostu wniknąłeś w nasze szeregi jak agent KGB ph34r.gif

 

Dla mnie wypad też bardzo udany.

 

BTW. Wiecie, że w Kletnie jest knajpa motocyklowa? Można by i tam kiedyś śmignąć, usiąść na chwile, pogadać i dalej lecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no plany ostatecznie trochę się zmieniły i wylądowaliśmy na "drodze stu zakrętów" koło kudowy :)

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczylo troche za granice wjechac i przeleciec sie w strone innego przejscia , mielibyscie przynajmniej asfalty o niebo lepsze :crossy:

 

ludzie jeszcze sie nie nauczyli chyba , ze aby wyjechac za granice , wystarczy jechac poprostu :crossy:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo miał to być wypad w okolicy 30-40km od Wrocławia, więc i tak ostatecznie trochę dalej wyjechaliśmy :]

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczylo troche za granice wjechac i przeleciec sie w strone innego przejscia , mielibyscie przynajmniej asfalty o niebo lepsze :crossy:

 

ludzie jeszcze sie nie nauczyli chyba , ze aby wyjechac za granice , wystarczy jechac poprostu :crossy:

 

Jaki kierunek miałeś na myśli? Jesenik?

Asfalty na 8 dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie w temacie ,ale mam do sprzedania opony tyl 180 przód 120 pirelli diablo strady rok 2010 stan prawie jak nowe ( kurtke tekstylna po szlifie rst razor -oddam za grosze ).spodnie rst tekstylne z 4 razy wrzucone ,w razie pytań dzwonić na tel : 792-663-870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...