Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Iwo Twoja propozycja chyba jest ciekawsza, więc moge polecieć na Grodziec:) zobaczymy czy ktos jeszcze bedzie chciał dołączyc:)

 

Czekam na info z PBC.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z kolegą Iwo . Lecielismy Z Lena i Fxd dzisiaj rowniez do Bojanowa (za co podziekował:)i jedynie deszcz pokrzyzowal plany w jedna strone (troche popadalo) no i na imprezie docelowej troche pokropilo ale ogólnie Chlopaki w stuncie dali rade, slonce pozniej wyszlo , karkoweczka zjedzona chociaz tlusta troche byla :) w drodze powrotnej slonce nam swiecilo wiec wypadzik jak najbardziej udany :)

 

Sorki za karkówkę :notworthy: to nie było celowe :)hihihi

A co do dzisiejszego wypadu zostaje przy niewinnej małej trasce do Antonina i wyjazd tak około 11. Kto chętny to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Oleśnicy !?! To ja muszę zaraz wychodzić :icon_eek:

 

Ta stacja to ta w centrum? Czy inna gdzieś na wylocie na Syców? Kiedyś zwykłem przejeżdżać przez Oleśnicę autobusem i na tym się kończy moja znajomość miasta.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i kolejne 340 nakręcone, i to praktycznie wokół "komina".

Kaliski ryneczek bardzo lubię, ale dopiero drogi Odalanów - Milicz - Krotoszyn, jak i zadupia w trójkącie Ostrów - Krotoszyn - Żmigród są barzdzo miłe. Z reguły bardzo dobra nawierzchnia, trochę szybkich łuków i wszędzie las. A w lasach w bród jagód. Normalnie nie ma gdzie iść za potrzebą bo szkoda.

W lesie tak się człowiek rozmarzył, że motonga odnaleźć nie mogłem :icon_biggrin:

Chyba czas się wynieść z śmierdzącego Wrocławia na wieś jakąś.

 

A teraz konkret - jak kto będzie chciał w tygodniu wieczorami polansować się co nieco po Wrocku, to dajcie cynka. A może Wrocław by night?

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...