Skocz do zawartości

Turcja - krótkie sprawozdanie jak było.


maniek_7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszłe wyprawy stanowczo należy zabrać się czymś bardziej ekonomicznym :mrgreen:  :mrgreen:  

Zabawa była przeednia i gdyby nie nieszczęsny szlif byłoby idealnie.

 

No nie wiem ja chyba wolę ten literek, 2 więcej ale ten styl ta klasa :mrgreen:

 

 

Wielkie dzięki dla Wszystkich a szczególnie dla Adamusa który naprawił ( odciął ) pier... alarm i immobilzer kiedy ten zaczął wyłaczać zapłon w czasie jazdy ( szczególnie miłe w zakrętach ).

Przy następnym moto szybciej dam sobie jaja obciąć niż pozwolę na zamontowanie jakiegokolwiek alarmu.

Alarm nie jest zły, ale jak mawia mój "alarmowiec" w motorach "nie na zapłon", wyprzedzasz 3 tiry a ty buuuuu i 40 km/h. Zakłada na rozrusznik, na bosznó stópkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu w pewnym momencie był z lekka przerażony

 

A guzik przerażony :mrgreen: :mrgreen: mówiłem coby szybciej z miasta jechać bo jak nas gliny dorwą to będziemy kiblować. Zachowywaliśmy się jak banda kowbojów na Dzikim Zachodzie. Wyprzedzanie z lewej, prawej, środkiem, nie wiem czy wysepek ktoś z lewj nie brał.

 

Zbycho

 

Taaaak.... nasza jazda po mieście, to historia żywcem wzięta z Joe BAR Team'u! :buttrock: :D :D

Jeśli ktoś chce poczuć klimat, wystarczy, że zajrzy do komiksu: gubione bidony na podkładach tramwajowych, tracone na wertepach i dziurach śruby mocujące owiewki, nie wspominając o innowacyjnych sposobach przejeżdżania przez ronda (a'propos wysepek :buttrock: :buttrock: :buttrock: ) a po ostrych hamowaniach wymuszanych przez sygnalizatory świetlne wymieniając spojrzenia zdawaliśmy się wzajemnie pytać: "No, chłopaki, co się tak wleczecie?".

Jedynie przyspieszony oddech i poziom adrenaliny dochodzący do czerwonego pola przywoływał głos rozsądku: "Qrwa, jak tak dalej pójdzie, to do następnych świateł możemy nie dojechać w komplecie...!"

 

... i zawsze dojeżdżaliśmy!!! :buttrock:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...