Skocz do zawartości

Ucieczka motocylisty


KonTrasT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 15 kwietnia, godzina 15:00 jadę motocyklem ul. Przędzalnianą, kto z Łodzi to, wie - wąska, dwukierunkowa, korki, ciasno, sporo skrzyżowań. Słyszę sygnały. Zwalniam bo nie widzę skąd. Z przeciwka pomiędzy samochodami z dużą prędkością jedzie zielony motocykl. Zjeżdżam na prawo. Wszyscy starają się zjechać. Za nim dwa policyjne motocykle na sygnałach. Myślę, musi mieć poważny powód żeby uciekać. Po 15 minutach wracam. Zielony motocykl leży na skrzyżowaniu. Motocyklisty nie ma. Była karetka. Policjanci kontrolują wszystkie przejeżdżające motocykle. Mnie też. Pytam się, czy coś mu się stało. Na szczęście nic poważnego.

Kolego z zielonego motocykla. Czy na prawdę miałeś taki poważny powód aby uciekać. Teraz będziesz błyszczeć przed kolegami jaki to z Ciebie kozak, że uciekałaś Policji. Uciekałeś, ale nie uciekłeś. I, ciesz się, że tylko tak się to skończyło. Ktoś, na tym forum już pisał o wojnie. To, idiotyzm. Przegrałeś bitwę. Nie wiem czy wiesz, ale wszyscy motocykliści, którzy byli zatrzymani do kontroli, przede wszystkim pytali się o TWOJE zdrowie. Zbyt mało tragedii w życiu widziałeś. Zresztą jesteś zbyt młody (pytałem się o Twój wiek i zdrowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolejny idiota.

Pewnie bez prawka był, ale wydawało mu się, że to żaden problem, bo przeciez można uciec.

Ciekawe czy kiedyś się to zmieni.

Może gdyby wydawali po takiej akcji zakaz prowadzenia pojazdów na jakies 5 lat jeden z drugim by się zastanowił... Inaczej nie widzę szans.

Kilka lat temu było na forum o gościu, którego policjant zastrzelił. (To było jakos po napadzie, gdzie sprawca uciekł na moto, a ten konkretny jeszcze próbował policjanta nastraszyć mijajac go na milimetry... No i strzelili.) Święte oburzenie, wielkie ale... Jak widać zero wniosków. Źle to o nas świadczy - jako ludziach.

 

Ostatecznie dobrze sie skończyło - nic mu nie jest.

Tylko to, że on miał szczęście nie znaczy, ze każdy kolejny też będzie miał.

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby wydawali po takiej akcji zakaz prowadzenia pojazdów na jakies 5 lat jeden z drugim by się zastanowił... Inaczej nie widzę szans.

 

Tylko jakby taki zakaz był egzekwowany? Jeżeli ktoś jeździ bez prawa jazdy, to i tak ten zakaz oleje. Takie akcje tylko pogarszają opinie o motocyklistach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

='Jarosław' timestamp='1302896530' post='1764528']

Tylko jakby taki zakaz był egzekwowany? Jeżeli ktoś jeździ bez prawa jazdy, to i tak ten zakaz oleje. Takie akcje tylko pogarszają opinie o motocyklistach.

 

Ehe... Ale o ile się nie mylę, zakaz orzeka sąd. I w papierach masz już "karany".

A to czasem jest problem. Do tego równoległa utrata prawka B jest niekiedy problemem w pracy...

Pewnie, że nie jeden wsiądzie i tak. Ale jesli sa inne konsekwencje poza mandatem, to przynajmniej część się zniechęci.

 

Widzisz, Ty patrzysz w kategorii: opinia o motocyklistach.

Opinie mamy fatalną w dużej mierze przez tych nieumiejących, bez uprawnień, którym się wydaje, że to nic trudnego, a później kończą na drzewie.

Ja myślę, ze jeśli co drugiego by to powstrzymało, było by o połowę mniej uszkodzonych w wypadkach spowodowanych przez własną głupotę - tu - ucieczke przed policją.

 

Żal mi tych, co ze zwykłej głupoty mają wypadki. Ale wolałabym zapobiegać - nawet w taki sposób - niż później żałować: ich i tych, którym zrobili krzywdę.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może gdyby wydawali po takiej akcji zakaz prowadzenia pojazdów na jakies 5 lat jeden z drugim by się zastanowił... Inaczej nie widzę szans.

 

 

Jeśli nie miał prawka czy jakiegoś kwitu to taki zakaz niewiele mu zaszkodzi. Do więzienia!!! :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

='Jarosław' timestamp='1302896530' post='1764528']

Tylko jakby taki zakaz był egzekwowany? Jeżeli ktoś jeździ bez prawa jazdy, to i tak ten zakaz oleje. Takie akcje tylko pogarszają opinie o motocyklistach.

 

Ehe... Ale o ile się nie mylę, zakaz orzeka sąd. I w papierach masz już "karany".

A to czasem jest problem. Do tego równoległa utrata prawka B jest niekiedy problemem w pracy...

Pewnie, że nie jeden wsiądzie i tak. Ale jesli sa inne konsekwencje poza mandatem, to przynajmniej część się zniechęci.

 

Widzisz, Ty patrzysz w kategorii: opinia o motocyklistach.

Opinie mamy fatalną w dużej mierze przez tych nieumiejących, bez uprawnień, którym się wydaje, że to nic trudnego, a później kończą na drzewie.

Ja myślę, ze jeśli co drugiego by to powstrzymało, było by o połowę mniej uszkodzonych w wypadkach spowodowanych przez własną głupotę - tu - ucieczke przed policją.

 

Żal mi tych, co ze zwykłej głupoty mają wypadki. Ale wolałabym zapobiegać - nawet w taki sposób - niż później żałować: ich i tych, którym zrobili krzywdę.

 

 

Co Ty z tą fatalną opinią, ja się spotykam z samymi pozytywami, w korku ludzie się rozjerzdżają, wykładowcy na uczelni i pani szatniarka pytają się czy nie zimno mi jak jade rano, sąsiedzi opowiadają jak to oni za kawalerki mili wfm'ki, policje mijałem niewiem ile razy, nikt mnie nigdy nie zatrzymał, skąd Ty bierzesz tą fatalną opinie, z jakiś podrzędnych portali internetowych szukających sensacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uniknąć takich sytuacji. Zobaczcie na surowość prawa w UK i USA, a jakoś tam jeszcze więcej tego dziadostwa.

 

 

Może do porodu się spieszył.

Jeszcze nie wiecie co się naprawdę stało, a już wyrok. Co wy z PiS jesteście.

 

ale z Ciebie półgłówek.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody gniewny. Oby wyciągnął wnioski i więcej nie popełniał takich błędów. Przecież człowiek uczy się na błędach swoich i innych. Pewnie usłyszał gdzieś opowieść jak to ktoś policji uciekł i myślał, że to takie fajne i proste. Ma nauczkę... przekonał się na własnej skórze, że nie opłaca się uciekać.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że nie miał prawa jazdy.

1. Musi naprawić motocykl za swoje (nawet jeśli miał AC, a pewnie nie miał, bo jest nieodpowiedzialny).

2. Musi naprawić czyjś samochód za swoje jeśli przydzwonił.

3. Spory mandat.

 

I tak to się opłaca jeździć bez prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wkurzamy policjantów na motocyklach, którzy są za nami (kilka razy spotkałem się z naprawdę ogarniętymi policjantami na motocyklach ) to jaki obraz mamy wśród zwykłych szarych użytkowników drogi??? Głupota jednak lubi zapier.... na wyżyny :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty z tą fatalną opinią, ja się spotykam z samymi pozytywami, w korku ludzie się rozjerzdżają, wykładowcy na uczelni i pani szatniarka pytają się czy nie zimno mi jak jade rano, sąsiedzi opowiadają jak to oni za kawalerki mili wfm'ki, policje mijałem niewiem ile razy, nikt mnie nigdy nie zatrzymał, skąd Ty bierzesz tą fatalną opinie, z jakiś podrzędnych portali internetowych szukających sensacji ??

 

Nie wiem czy to do mnie piszesz, czy do Sihaja, ale odpowiem. Miałem namyśli że taki incydent nie poprawia opinii o motocyklistach. Poczytajcie sobie na stronie GW, mają jakąś tam nową akcję, ludzie piszą swoje opinie o motocyklistach. Jedni ludzie nic nie mają do motocykli, a inni najchętniej by zakazali wjazdu do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...