Skocz do zawartości

Miekka klamka hebla


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie klamka łapała w momencie 3/4 wciśniętej klamki, a na postoju dało się dotknać klamką do manetki z przełącznikami pomimo maksymalnego odsunięcia klamki od manetki. Zmieniłem na oploty i łapie w połowie,a dalej nie da się wcisnąć. Różnica jest zatem znacząca. Nie mniej jednak wydaje mi się, że w tej klasie moto na oplotach powinienem mieć beton już na początku nieprawdaż? Bynajmniej tak ma kumpel w 4 letniej R1 na gumowych linkach. Wydaje mi się, że mimo wszystko mam nadal za miękki hebel, choć jest za to dość płynny i precyzyjny. Ale czy tak powinno być? Może wypowie się ktoś kto ma 12-tkę jak to tu jest z heblami?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien przewody na oplot , jak nadal bedzie za slaby poszukaj zacisku z innego modelu i sprobuj podpasowac

 

To odpowiedź w ramach wątku, czy rada dla mnie ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii to wynik kilku czynnikow, ktore nalezaloby sprawdzic - starej pompy, starych przewodow i niedokladnego odpowietrzenia pompy.

Niestety wszystko sie zuzywa wiec warto by zregenerowac pompe, kupic przewody w oplocie i dokladnie odpowietrzyc uklad, pamietajac ze pompa rowniez wymaga odpowietrzenia.

Mozna to robic wygodnie i szybko pompa podcisnieniowa, lub napelniajac uklad od strony zacisku, przez odpowietrznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii to wynik kilku czynnikow, ktore nalezaloby sprawdzic - starej pompy, starych przewodow i niedokladnego odpowietrzenia pompy.

Niestety wszystko sie zuzywa wiec warto by zregenerowac pompe, kupic przewody w oplocie i dokladnie odpowietrzyc uklad, pamietajac ze pompa rowniez wymaga odpowietrzenia.

Mozna to robic wygodnie i szybko pompa podcisnieniowa, lub napelniajac uklad od strony zacisku, przez odpowietrznik.

tak tylko ze niektore motocykle fabrycznie maja dupiate hamulce , chodzby 06-07 zx10r i bez wymiany zaciskow z zx6r albo 1000rr z dystansami cale odpowietrzania przewody i klocki hh itp niewiele pomoze

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu lagi nie są dobrze ustawione względem siebie. Ktoś zdejmował przednie koło i ich nie ustawił. Ja bym tak dla pewności wykonał tą operację, bo to nic nie kosztuje i może przynieść efekt. :wink: Podobny przypadek widziałem na własne oczy, że dopóki się lag nie ustawiło to hebel dziwnie działał, a po ustawieniu powróciło wszystko do normy.

Edytowane przez DawidP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze niektore motocykle fabrycznie maja dupiate hamulce , chodzby 06-07 zx10r i bez wymiany zaciskow z zx6r albo 1000rr z dystansami cale odpowietrzania przewody i klocki hh itp niewiele pomoze

 

No ok, tylko z tego co wiem to ZX-12R ma całkiem niezłe hamulce. Ja bym chyba obstawiał za pompą do regeneracji...

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...