Skocz do zawartości

Woodstock kto lubi te klimaty i wybiera się to niech się zgłasza


agent 303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że jeszcze wcześnie jak na ten temat ale kto wybiera się kto był kto chce być ?

Rozwińmy tu temat muzyki rockowej

Może jakaś przejażdżka lub browar ?

 

 

 

Osobiście byłem już na woodstocku parę razy i naprawdę polecam zrobić sobie taką odskocznie od naszych realiów codzienności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam, odskocznia to malo powiedzaine, kazdy wg mnie powinien choc raz pojechac :) na moto nigdy nie bylem i moze dobrze, ledwo prowadze wlasne nogi po tej imprezie i tylko w polowie jest to zalezne od picia ;) sypiam tam po 2-3h na dobe a i ta knie moge ogarnac wszystkiego :D

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku będę - po raz dziesiąty (ósmy na motocyklu) i tak sobie myślę że może po raz ostatni :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad

Byłeś na polu namiotowym ?

Słyszałem że wtedy za wjazd się płaci i w ogóle jakieś ceny są inne?

Można maszynę spokojnie zostawić?

to nie tak do końca proste

opcji jest kilka

możesz wjechać na ogólny teren zlotu i tamtejsze pole namiotowe (cen nie znam - nigdy nie korzystałem) bezpieczeństwo moto ??? hmm nie wypowiadam się chociaż sam bym nie zaryzykował

druga opcja rozbijasz namiot gdzieś tam na trawniku w okolicach zlotu pełne free (znam jednego który wiele lat tak robi :icon_mrgreen: ) bezpieczeństwo moto JW ale domyślam się że nie było wielkich problemów

opcja trzecia z której zawsze korzystam - stajesz w moto-wiosce dostajesz opaskę + czasami jakieś gratisy . w cenie masz herbatę , kawę (ile wypijesz to twoje ) ew bez problemu zaleją ci jakieś gorące kubki czy chińskie zupki z Radomia :icon_biggrin: masz pewność że żadna hołota z ogólnego Woodstocku nie wejdzie na teren (czasami ma to złe strony :icon_biggrin: ) ta opcja w zeszłym roku kosztowała chyba coś koło 40 zł

bezpieczeństwo ??? ja nie słyszałem żeby komukolwiek coś zginęło ale przecież wiadomo że nie rozmawiałem ze wszystkimi :icon_mrgreen: ogólnie ta opcje polecam

ps oczywiście będę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatni raz 4 lata temu , jakoś od tamtego czasu zebrać sie nie mogę (czasu niema , głowa boli , kredyt , sraczka itp. ). Moją "szczałę" Gr650 złożyłem w dzień wyjazdu (dekle boczne , głowica i rozrząd ), silikon dosychał w trasie . Zaparkowalismy na polu Boanergers za kilkanascie PLN a w cenie poranna zupka + coś tam z kotła + taśma klejaca (taka ala Mc'Gyver ) do rozwalonego glana , no i wjazd i wyjazd non-stop obstawione a o to głównie chodziło . Teraz podobno jest multum chętnych i "zapisy" grubo przed imprezą , albo "nic też jest" - nie mam pojecia o stanie beżącym .

Szczerze powiedziawszy pomiędzy 2003 (przedostatni wyjazd) a 2007 (ostatni wyjazd ) żyłem w doskonałej komitywie z akademikiem wiec woodstock nie wywarł specjalnego wrażenia na mojej osobie :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że co niektórzy zostawiali maszyny na wolnej przestrzeni i nic im nie było ja jednakowosz wole właśnie wjechać do wioski motocyklowej. 40 zł no to też nieźle sobie liczą. Miejsce trzeba wcześniej zaklepać?

Do tej pory był plecak i namiot w ręku i nigdy nic nie gineło co najwyżej jakaś nowo poznana osoba potrafiła coś zostawić jak ostatnio cały plecak. Kumpel zaniósł go do rzeczy znalezionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie parkowałem u Boanergesów, o sprzęta nigdy się nie martwiłem

ja jeżdżę na przystanek woodstock a nie zamykać się za siatką

nasza ekipa ma zawsze swoją wioskę :icon_razz:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce trzeba wcześniej zaklepać?

rok temu nie trzeba było , dwa lata temu też nie . To i podejrzewam ze w tym roku też nie trzeba będzie :icon_biggrin:

co najwyżej jakaś nowo poznana osoba potrafiła coś zostawić jak ostatnio cały plecak.

znam podobną historie tylko ze koleś zostawił nie plecak a plecaczka :icon_biggrin:

tak w tym temacie - to właśnie jest ta niedogodność że NIKT z ogólnego nie może wejść :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez konrad1f , parchy i namioty stały w obozie , my lezelismy gdzies poza :buttrock:

A 40PLN to jest zajebista stawka jak za parking z taką obstawa i pomocą.

Pamietam mój pierwszy Woodstock 99' w Żarach , mozna powiedziec że to był luzik , poza małą strefą wokół sceny - gdzie upadłes tam mogłes pozostać , Kostrzyń to niedługo w całości zacznie obóz przypominać. Siatki , płotki , do bramek z biletami rzut beretem :evil:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Troszkę sprostuje cenę. Wjazd ostatnio kosztował 15/20 PLN za osobę w tym:

- pole namiotowe

- parking dla motóra

- kawa, herbata do oporu

- zupa z kotła

Oficjalnie zaczynamy od 4 sierpnia. Więcej info w tym momencie na FB: Mój odnośnik

Niedługo pewnie też na stronie pojawią się informacje.

 

ŚToH

www.boanerges.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na facebooku podali że otwierają wioskę motocyklową 3 sierpnia od 12 czyli akurat na mój przyjazd :buttrock:

Tak, zmieniliśmy datę rozpoczęcia. Co daje parę godzin woodstock'a więcej :icon_biggrin:

 

ŚToH

www.boanerges.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...