Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2011


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze juz wszyscy do full HD przyzwyczajeni... mnie bardziej draznia komentatorzy, zero emocji, wyprzedzil, poszedl w trawe, wygral ;)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wszyscy do full HD przyzwyczajeni... mnie bardziej draznia komentatorzy, zero emocji, wyprzedzil, poszedl w trawe, wygral ;)

 

nie ma to jak "makarońscy" komentatorzy, te emocje :icon_biggrin:

 

Niestety jak tylko Doktor ma słabszy wyścig (Dukat nie daje rady), trudno znaleźć coś w sieci, może Marco więcej pokaże ;)

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie oglądać, albo kupić platformę cyfrową.

 

No dobra, ale jaką :) ? Ja mam N-kę, mam Sportklub i to jest jedyny kanał, na którym jest MotoGP. Dobre i to nie powiem, ale miłoby było obejrzeć to w lepszej jakości. Z tego co wiem to MotoGP w jakości HD dostępne jest np. poprzez ESPN, ale nawet specjalnie się rozejrzałem i żadna z obecnie dostępnych platform cyfrowych w PL nie ma ESPN - jedynie ESPN Classic bądź ESPN America. Dla maniaków HD pozostaje ściągnąć po transmisji albo live streaming ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wszyscy do full HD przyzwyczajeni... mnie bardziej draznia komentatorzy, zero emocji, wyprzedzil, poszedl w trawe, wygral ;)

 

Zero emocji?! ;) Po każdym weekendzie tracę głos. W niedzielę darliśmy się z Grzesiem jak debile, a podstawą jest właśnie robienie tego z emocjami. Może masz za cicho telewizor? ;) Pamiętaj, że my przez te trzy dni komentujemy na żywo przez 18(!) godzin, a nie tylko godzinkę wyścigu MotoGP. Nie można drzeć się przez cały czas...

 

Jeśli chodzi o jakość: Mam dekoder N, podłączony do telewizora HD Ready dobrym kablem HDMI, dekoder ustawiony na tryb 720 i jakość obrazu jest jak najbardziej przyzwoita. Nie jest to HD, ale na pewno nie ma dramatu.

 

W HD (720p) można oglądać na motogp.com, ale roczny abonament kosztuje 400zł, a w HD jest tylko wyścig. Wbrew pozorom MotoGP w HD pokazywane jest w zaledwie kilku państwach, choć Dorna faktycznie puszcza sygnał w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest transmisja na żywo w necie w HD za free ale tylko dla posiadaczy IP Hiszpanii. Jest jakaś strona, czy program przez który można to oszukać ale się nie wgłębiałem, zwykle i tak nie oglądam na żywo, bo w tym czasie sam siedzę na moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość: Mam dekoder N, podłączony do telewizora HD Ready dobrym kablem HDMI, dekoder ustawiony na tryb 720 i jakość obrazu jest jak najbardziej przyzwoita. Nie jest to HD, ale na pewno nie ma dramatu.

 

A ja mam tak samo tylko w Full HD i 1080i na dekoderze N-ki a obraz strasznie słaby. Może dlatego, ze przyzwyczaiłem się już do Eurosportu. Jedyne co mnie trzyma przy telewizorze to komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wszyscy do full HD przyzwyczajeni... mnie bardziej draznia komentatorzy, zero emocji, wyprzedzil, poszedl w trawe, wygral ;)

 

Zero emocji?! ;) Po każdym weekendzie tracę głos. W niedzielę darliśmy się z Grzesiem jak debile, a podstawą jest właśnie robienie tego z emocjami. Może masz za cicho telewizor? ;) Pamiętaj, że my przez te trzy dni komentujemy na żywo przez 18(!) godzin, a nie tylko godzinkę wyścigu MotoGP. Nie można drzeć się przez cały czas...

No proszę, nie wiedziałem, że komentatorzy są wśród nas. Ja się jednak nie zgodzę z Notturno, nie było tak źle z tym komentowaniem.

 

Jeśli chodzi o jakość: Mam dekoder N, podłączony do telewizora HD Ready dobrym kablem HDMI, dekoder ustawiony na tryb 720 i jakość obrazu jest jak najbardziej przyzwoita. Nie jest to HD, ale na pewno nie ma dramatu.

No cóż...wzrok jest bardzo subiektywnym zmysłem - jednemu się taka jakość podoba innemu nie. W przypadku Sportklub to nawet kabel z włosów misia koala nie pomoże :)

 

A ja mam tak samo tylko w Full HD i 1080i na dekoderze N-ki a obraz strasznie słaby. Może dlatego, ze przyzwyczaiłem się już do Eurosportu. Jedyne co mnie trzyma przy telewizorze to komentarz.

W przypadku szybkich scen lepiej przełączyć się na 720p.

Edytowane przez Marcino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...