Skocz do zawartości

Gaźnik W Wsk 175 Problem


qba135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam poważny problem . Moja Wsk nie dostaje paliwa do cylindra , świeca jest sucha jak pieprz :/ i nie wiem co jest grane . Gaźnik umyłem benzyną i przedmuchałem kompresorem wiele razy ale to nic nie dało . Kranik też jest przeczyszczony . Jak zalewam to paliwo pluje do filtru powietrza (tak ma być) a do cylindra nie :( . Czy ktoś zna przyczynę ? Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiałeś śruby od paliwa i powietrza ? nie zawiesza się pływak?

Może weź strzykawką podlej benzyny bezpośrednio pod świecę.

może jednak dysze w gaźniku są zatkane wykręć gaźnik i tendy co wchodzi paliwo weź strzykawkę i pompuj paliwo do gaźnika zobacz czy przepływa po tym wszystkim dojdziesz do jakiś wniosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj też lewego powietrza. Jeśli silnik dostaje lewe to świeca będzie sucha choćbyś się pos**ał. Kapnij trochę paliwa przez otwór świecy i próbuj odpalić wtedy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Mam poważny problem . Moja Wsk nie dostaje paliwa do cylindra , świeca jest sucha jak pieprz :/ i nie wiem co jest grane . Gaźnik umyłem benzyną i przedmuchałem kompresorem wiele razy ale to nic nie dało . Kranik też jest przeczyszczony . Jak zalewam to paliwo pluje do filtru powietrza (tak ma być) a do cylindra nie :( . Czy ktoś zna przyczynę ? Proszę o pomoc :)

 

A jak Ty benzyną chcesz umyć gaźnik z syfu itp które zostawiła ... benzyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak Ty benzyną chcesz umyć gaźnik z syfu itp które zostawiła ... benzyna ?

 

Napisałem że przedmuchałem kompresorem gaźnik .

 

 

Jak odkręciłem kolanko od tłumika i przyłożyłem tam reke do cylindra i zacząłem kopać to miałem mokrą reke :/ czyli paliwo idzie do cylindra ale świeca jej nie dostaje . Co to może być ? Pierścienie do wymiany ?

Edytowane przez qba135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś " umyłem benzyną i przedmuchałem " jak nie pamiętasz to sprawdź :P

 

No jak benzyna wydostaje się przez okno wudechowe to znaczy , że dociera nad tłok i między innymi do świecy. Świeca jest dobra ? Zapłon odpowiednio ustawiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprawdź iskre na świecy (dotykając iskrownik świecy "dolna częśc swiecy wtykana do cylindra" do głowicy kopnij 5 raz i obczaj iskre) To że świeca jest nowa nie znaczy że sprawna . 2. kompresja. 3.pierscienie 4.tuleja porysowana paliwo ucieka rowkami w tulei i nie dociera do swiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić tłok w górnym martwym punkcie i przez otwór świecy nalej kilka ml benzyny i wtedy spróbuj odpalić

To jest dobre tylko musisz uważać żeby za dużo nie nalać,ponieważ odpalając wejdzie ci odrazu na wysokie obroty i wtedy pierścienie mogą popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gaźnik do wsk :) hmm ciężka sprawa sprawdź wszystko tak jak koledzy piszą a jak się nie uda to zakup gaźnik cena 70 zł z przesyłką wiec to chyba nie dużo a rozwiąże problem raz na zawsze :) http://allegro.pl/gaznik-jawa-250-cz-175-350-wsk-175-junak-promocja-i1648651056.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...