Skocz do zawartości

Najbardziej Turystyczny Chopper


Waldek67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to będziesz miał ciężko :icon_rolleyes: Ja bym za taką kwotę brał H-D (pewnien model ale nie powiem jaki :icon_twisted: ) A tak to nie wiem jest pełno fajnych cruiserów w tej kwocie -XV 1700, XV 1900, VN 2000, Rocket III . Honda i Suzuki mi się po prostu nie podoba - zbyt plastikowo wyglądają jak na cruisera . Pytaj też Kapiszona bo też trochę ogarnął tych moto, a ostatecznie wrócił do H-D :icon_razz: Tu masz temat http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/90528-albo-harley-albo/

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem tak jak Ty 3 lata VN 800 i powiem szczerze, ze jesli Ciebie meczy jazda tak "lekkim" cruiserem to marnie to widze przy tych wielkich.

Tez wjezdzalem nie raz na Grossglockenra i Edelweisspitze a mam kiere 130 cm szeroka i jakos przezylem - kwestia podejscia. To, ze innego typu moto Ci odjada to jak dla mnie zadna tragedia. A jesli koniecznie chcesz nadazyc to raczej nie patrz na crusiery. Jesli juz mialbym cos polecac to naprawde Walca. Jesli go opanujesz i mu zaufasz to winkle nie takie straszne a i zapakowac sie mozna na kazdy wyjazd i tobolki go nie szpeca.

Ja nie jezdze raczej wokol komina a dawalem rade na VN 800, VT 1100 C3 i ostatnio RS 1700. Na kazdego dalo sie zapakowac i kazdy sie nadawal do dalszych wyjazdow, a to ze nie wchodze w winkle jak szlifierka - no coz cos za cos.

Jk uwazasz ze VN sie wali w winklach to nawet nie patrz na VTX1800R, VL itp.

Jezdzilem wieloma motocyklami i ciezko wskazac jednego zwyciezce bo przy armaturach na rowni z wlasciwosciami jezdnymi, silnikiem itp decyduje gust. W koncu jak by kazdy tylko realnie na wlasciwosci patrzyl to HD powinien dawno zbankrutowac. :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużych cruiserów polecę Ci Yamahę XV 1900.W zakręty wchodzi pięknie,mocy ma wystarczająco, miejsca bagażowego również.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie podpowiedzi, to teraz dopiero mam do myślenia :crossy:

 

 

Kupuj oczami i kieruj sie tym co Ci sie podoba i jak na danym motocyklu sie czujesz.

Duzo zostalo juz powiedziane o cruiserach a ze trzeba myslec gdzie sie pchasz nim i jak parkujesz, to jzu inna bajka :icon_mrgreen:

Jak jestes wielki chlop to raczej Yamaha 1900 jako cruiser lub 1300 turystyko-cruiser :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzięki za wszystkie podpowiedzi, to teraz dopiero mam do myślenia :crossy:

Waldek do Sandomierza masz niedaleko możemy spokojnie rundkę dookoła komina zrobić :icon_arrow: usiądziesz , odpalisz , posłuchasz , pojedziesz i pomyślisz nad zakupem VTX :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki za wszystkie podpowiedzi, to teraz dopiero mam do myślenia :crossy:

Waldek do Sandomierza masz niedaleko możemy spokojnie rundkę dookoła komina zrobić :icon_arrow: usiądziesz , odpalisz , posłuchasz , pojedziesz i pomyślisz nad zakupem VTX :icon_biggrin:

Dzięki za propozycję, szczerze mówiąc to też myślałem o VTX, w święta pojeżdżę na kolegi sprzęcie tej marki i może to będzie to. Pozdrowienia z Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem electrą i nie narzekałem w niej na nic, prócz za niskiej szyby. Wyposażenie kompletne, aż za bogate jak dla mnie, silnik super, 6 bieg autostradowy. A w zakrętach byłem zaskoczony, bo dawał mi na prawdę radochę z jazdy.

 

Pozdro

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza,tylko że Elektra to nie chopper.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie podpowiedzi, to teraz dopiero mam do myślenia :crossy:

Waldek do Sandomierza masz niedaleko możemy spokojnie rundkę dookoła komina zrobić :icon_arrow: usiądziesz , odpalisz , posłuchasz , pojedziesz i pomyślisz nad zakupem VTX :icon_biggrin:

Dzięki za propozycję, szczerze mówiąc to też myślałem o VTX, w święta pojeżdżę na kolegi sprzęcie tej marki i może to będzie to. Pozdrowienia z Kielc.

No to mam nadzieję że już niedługo będziesz posiadaczem zacnej marki :crossy: i do zobaczenia na trasie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć,

od trzech lat ujeżdżam VTX 1300, motong bardzo fajny ale nie odpowiada mi na dłuższe trasy - zaznaczam, że to moje subiektywne odczucie.

Z uwagi na fakt, że z innymi markami nie mam doświadczenia, proszę Was o pomoc przy wskazaniu następcy. Najbardziej zależy mi na wygodzie podróżowania na długich dystansach.

 

Z góry dzięki za wskazówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów o motocyklach turystycznych masz bez liku. Nie określiłeś się czy nadal chcesz pozostać przy armaturach czy tez chcesz zmienić na turystyczne enduro. Jeśli zależy Ci na wygodzie to odnoszę wrażenie, ze to będzie najlepszy wybór a co za tym idzie użyj szukajki.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...