Skocz do zawartości

Ukradli mi paździerza


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc sprawa jest smutna - jakiś skur...l, lub skur..le, oby zdechli w mękach, ukradli mi motocykl.

 

Jaki? Suzuki DL 1000 V-Strom

Rocznik: 2002

Nr rejestracyjny: SR1900

VIN: JS1BS111100105768

Kolor: granatowy

Stan: doskonały. Moto było po wymianach opon, napędu, nigdy nie leżało, miało oryginalny lakier. Przebieg około 50kkm, ale jakby skręcić, mógłby uchodzić za 30kkm :)

Dodatkowe wyposażenie: kufer, stopka centralna, szyba regulowana Mra, stelaże (boczny plus górny) pod mocowania Givi, kufer Kappa K48.

Cechy szczególne: w zasadzie brak. Moto nie leżało więc nie miało żadnych odrapań itd. Jedyne, co było charakterystyczne to to, że podczas wymiany kosza sprzęgłowego pękła uszczelka no i "na szybko" - nie mając nowej - z Greedem uszczelniliśmy silnik na uszczelce posmarowanej silikonem. To było trochę widać, jak się przyjrzeć - i to można potraktować jako cechę szczególną...

 

Foto na szybko: http://hmlysy.republika.pl/dl.jpg

 

Kiedy? W nocy z czwartku na piątek lub z piątku na sobotę.

 

Skąd? Warszawa, podziemny parking przy ul. Górczewskiej 181 (vis-a-vis Wola Parku).

 

Jakby ktoś miał jakieś info, dajcie znać.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak słyszę "parking podziemny" to mam dreszcze.

Nie ma chyba łatwiejszego miejsca do jumania.

Współczuję Ci Łysy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z policji, przyjęli zgłoszenie, zrobili oględziny miejsca i pewnie to będzie na tyle.

 

A k*rwy ukradły nawet pokrowiec, którym moto było nakryte...!

 

W poniedziałek poczytam sobie umowę z agencją chroniącą osiedle. Zobaczymy, czy będzie tam coś, czego będzie można użyć aby dochodzić odszkodowania...

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Wróciłem z policji, przyjęli zgłoszenie, zrobili oględziny miejsca i pewnie to będzie na tyle.

 

A k*rwy ukradły nawet pokrowiec, którym moto było nakryte...!

 

W poniedziałek poczytam sobie umowę z agencją chroniącą osiedle. Zobaczymy, czy będzie tam coś, czego będzie można użyć aby dochodzić odszkodowania...

 

pozdr

LYsY

 

Bardzo słuszny ruch. Zasięgnij też opinii w UOKiK odnośnie takich zdarzeń. To nie jest nic nowego. Podobno parkingi przy marketach są terenem prywatnym i np. tam kończy się jurysdykcja państwowych organów porządku. Prowadziło to do różnych nadużyć. Warto się przyjrzeć i wydębienie odszkodowania jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż się hlastać z szukaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że coś Ci się uda z odszkodowaniem. Na znalezienie chyba nie ma co liczyć-policja ma to daleko gdzieś. Przerabiałem ten temat. Odnośnie odszkodowania z firmy ochroniarskiej-ciężka droga przed Tobą ale walcz. Mi ukradli motor z serwisu, właściciel zobowiązał się spłacać mnie ale ostatnio "podobno załapali złodziei" no i wypiął się na mnie. Stwierdził, żebym od nich sobie egzekwował kasę. Tylko że policja umorzyła sprawę, prokuratura nie wznowiła itd. Efekt-nie ma złodziei, gość z komisu kręci a ja zostałem bez kasy i motoru (trwa to już 3 sezon). Walcz póki możesz bo później już będzie coraz gorzej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do utylizacji sku***synów, tylko jak ich znaleźć. Współczuję straty.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...