Skocz do zawartości

Jak obniżyć tył motocykla


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję obniżyć swoją Kawę, o około 2 centymetry.

Z przodem nie ma problemu, opuszcza się na lagach. Natomiast z tylu ... są dwa amortyzatory mocowane do wahacza i ... i nie wiem jak TO zrobić.

Wiem że do niektórych motocykli są specjalne zestawy obniżające, niestety, nie spotkałem takowych do ZRXa. Może jednak ktoś wie jak ? Chodzi oczywiści o profesjonalne, bezpieczne wykonanie, nie rzeźbienie w g**.

Z góry dziękuję.

Z dołu, proszę o wpisy merytoryczne. Tylko :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o uszczupleniu siodła?

 

To już mam że tak powiem z głowy. A dalsze obniżenie siodła niewiele daje, moto jest szerokie i robi się tylko niewygodnie.

Kurczę się, niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję obniżyć swoją Kawę, o około 2 centymetry.

Z przodem nie ma problemu, opuszcza się na lagach. Natomiast z tylu ... są dwa amortyzatory mocowane do wahacza i ... i nie wiem jak TO zrobić.

Wiem że do niektórych motocykli są specjalne zestawy obniżające, niestety, nie spotkałem takowych do ZRXa. Może jednak ktoś wie jak ? Chodzi oczywiści o profesjonalne, bezpieczne wykonanie, nie rzeźbienie w g**.

Z góry dziękuję.

Z dołu, proszę o wpisy merytoryczne. Tylko :wink: .

 

Poszukaj w necie przedstawicielstwa firmy HAGON.

Produkują zamienniki amortyzatorów do wielu modeli motocykli , także krótsze od oryginalnych jako opcja do obniżania.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie przedstawicielstwa firmy HAGON.

Produkują zamienniki amortyzatorów do wielu modeli motocykli , także krótsze od oryginalnych jako opcja do obniżania.

 

Dzięki Piotrze :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle stosuje się krótsze elementy w systemie mocowania amortyzatora, ale u Ciebie są dwa więc raczej nic się nie da zrobić. Firma Hagon mieści się pod Londynem w Hainault i robią różne amorki, podwójne już od ok. 140 funtów. Robią też na zamówienie (twardość etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.grandysduo.pl ma zestawy obniżające do prawie wszystkich motocykli sprawdź co maja

 

a jak oceniacie firmę HAGON jako producenta amortyzatorów? chodzi mi o tylny amor do tl 1000r i ich jakość ?? oraz hmmm prace?

Edytowane przez Dr.Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...