Skocz do zawartości

ZAKUP WSK'i 175 z przebiegiem ponad 80000 km


nic3shoot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar kupić w najbliższym czasie wsk'e 175 i ją odrestaurować i wyremontować. Mam na oku jedną ale ma przebieg ponad 80 000km i dlatego chcę Was zapytać czego mogę się spodziewać patrząc na jej stan techniczny? Zaznacze że i tak mam zamiar zrobić generalny remont silnika. Proszę o szybką pomoc i rady ;) No i czy dobry pomysł jej zakup czu raczej odradzacie?

 

 

pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje! ;)

Edytowane przez nic3shoot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Cena, kompletność, oryginalność no i papiery. 80 tys km nic nie znaczy, czy kupisz z takim przebiegiem czy z 20 tys km i tak będziesz musiał wszystko naprawić. A duży przebieg jest dobrą opcją do targowania ceny.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł to cena taka, do przyjęcia (oczywiście rozmowy wskazane :bigrazz:). Najważniejsze punkty zostały spełnione (dokumentacja i kompletność motocykla). Tak czy siak przebieg wpłynie na Twoją korzyść, ile na allegro jest WSK, i prawie każda zaraz po kupnie potrzebowała by remontu silnika i innych tym podobnych spraw. Jaki rocznik tej WSK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, opierasz sie na własnym doswiadczeniu? W sensie jezdziłes wiele lat WSK 175 i czesto ci sie psuła czy raczej na tym co mówili podchmieleni goscie na zlotach czy miejscowaych knajpach?Sorki za sarkazm, ale miałem WSK 175 i mysle ze jest to sprawa tylko i wyłacznie urzytkownika, czyli jak dbasz tak masz. Kupuj i sie ciesz jazda weteranem, nie słuchaj innych:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma służyć do nacieszenia oczu to zachęcam a jesli ma być użytkowana do jazdy na codzień to stanowczo odradzam bo wski 4 nie były z byt udana jednostka :)

 

 

M21W2 nie dość że cieszy oko i ucho, to jeszcze dobrze zrobiona naprawdę potrafi się odwdzięczyć :)

 

75r to chyba ta niska kiera, udaje bardziej sportową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, opierasz sie na własnym doswiadczeniu? W sensie jezdziłes wiele lat WSK 175 i czesto ci sie psuła czy raczej na tym co mówili podchmieleni goscie na zlotach czy miejscowaych knajpach?Sorki za sarkazm, ale miałem WSK 175 i mysle ze jest to sprawa tylko i wyłacznie urzytkownika, czyli jak dbasz tak masz. Kupuj i sie ciesz jazda weteranem, nie słuchaj innych:]

 

 

No dokładnie. Zauważ że gość ma 18 lat, ile doświadczenia z WSK mógł mieć? Już nie te czasy co kiedyś. Ja mam 27 lat a załapałem się już tylko na "resztki" ery WSK, MZ i Jawy. Chłopak pewnie miał styczność z jakąś WSK katowana na wsi i naprawianą przez jakiegoś buraka, stąd taka opinia. Mój znajomy jeszcze niedawno bujał się "czwórką" jako normalnym, głównym motocyklem i nigdy nie narzekał. Zawsze paliła od strzała i zawsze dojechał gdzie chciał. No i zawsze też wrócił do domu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu po świętach? Bierz ją teraz i pod choinkę wciśnij! :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, opierasz sie na własnym doswiadczeniu? W sensie jezdziłes wiele lat WSK 175 i czesto ci sie psuła czy raczej na tym co mówili podchmieleni goscie na zlotach czy miejscowaych knajpach?Sorki za sarkazm, ale miałem WSK 175 i mysle ze jest to sprawa tylko i wyłacznie urzytkownika, czyli jak dbasz tak masz. Kupuj i sie ciesz jazda weteranem, nie słuchaj innych:]

 

 

 

tak niestety posiadałem jedna Wsk 4 i miałęm z nia dość dużo kłopotów.Chociaż nie posiadałem jej z byt długo to narobiłem sie przy niej jak bym miał jakaś pokute :).Kto wie może tylko moja była taka "trefna" bo moje wspomnienia z nią nie są najlepsze.

 

 

przepraszam czy mój wiek robi tutaj jakaś szczególna różnice?

Edytowane przez Walek804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam czy mój wiek robi tutaj jakaś szczególna różnice?

 

Troche:] nikt nie traktuje cie powaznie, nawet jakbys od 8 lat prowadził własna firme:]

Miałem Janka w stanie fabrycznym i był przeklęty , robili go 13 w piatek i to pod koniec zmiany w nadgodzinach za darmo, bez przerwy cos było z nim nie tak, i czesto nawet miejscowe garazowe alfy i omegi nie wiedziały co jest grane. Bywa, jednak zawsze moto działa tak jak pozolił mu jego ostatni wlasciciel, duzo tez kłopotu sprawiaja podzespoły niestety jakosc czesci w latach 80 była tragiczna, to tez sie msci. Ale jak zadbasz bedzie jezdzic długo i szczesliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...