Skocz do zawartości

GSX 600F


Daro600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vatzeque - EBC za 600zł/szt? niby gdzie? nie widziałem nigdzie za mniej niż 700-750...

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_trkparms=65...14&_sop=3&_sc=1

 

Z pół roku temu funt był tańszy...

Popytać co to za firma Armstrong, 115funtów to fajna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że u nas, a na angielskim ebay'u to ja wiem ;) jak spojrzałem na ceny tamtejsze jakiś czas temu to myślałem że padne... do mojego Kota znalazłem EBC, nowe oryginały i chinole - każde były dokładnie 2x tańsze niż w PL, tzn komplet w cenie jednej u nas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba zdecyduje sie najpierw na urzywki... znalazlem niedaleko siebie koleś ma chyba ze 3 GSXy i handluje częściami. moze da sie umówić z jakby co.. na zwrot. wracając do tematu to osobiście wole orginalne używki niż chinola...a to z powodu iż kupilem takie do auta ze 2 lata temu bo stare mialy bicie. na początku bylo ok ale po ostrym hamowaniu ze 160km do zera. znowu to samo... :banghead: wiec co do tarcz Made in China nie mam przekonania...

Edytowane przez Daro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba zdecyduje sie najpierw na urzywki... znalazlem niedaleko siebie koleś ma chyba ze 3 GSXy i handluje częściami. moze da sie umówić z jakby co.. na zwrot. wracając do tematu to osobiście wole orginalne używki niż chinola...a to z powodu iż kupilem takie do auta ze 2 lata temu bo stare mialy bicie. na początku bylo ok ale po ostrym hamowaniu ze 160km do zera. znowu to samo... :banghead: wiec co do tarcz Made in China nie mam przekonania...

 

Jestem tego samego zdania.

 

Przy montarzu tarcz wazne jest zeby felga byla czysta - najmniejsze nawet zanieczyszczenie spowoduje ze tarcza znowu bedzie miala bicie, mimo ze moze byc prosta.

 

Swoja droga od czego tak Ci sie pokrzywily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.... nie mam pojęcia...: :icon_rolleyes: po prostu były juz takie jak kupiłem moto... myśle ze poprzedni właściciel musiał wjechać w wode jak były porządnie nagrzane i moze od tego.... ale to juz mozna gdybać i gdybać. plus jest taki ze juz wiem o co chodzi... i ze do wiosny jeszcze kawałek akurat jest czas na spokojnie zabrać sie do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...