Skocz do zawartości

Gix K5 vs Gix K6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miał ktoś do czynienia z tymi dwoma sprzętami? Teoretycznie dzieli je przepaść techniczna a jak jest w realu? Jest jakaś konkretna różnica w osiągach czy jeździe? Słyszałem coś o mocnych wibracjach oraz słabszym dole w stosunku do k5. ...

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

k5 i k6 to ten sam model bo w suzuki zmiana jest co 2 lata.dopiero k7/k8 jest inne.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja się dołączam do pytania, przy czym głównie zalezy mi na różnicach w pojemności 600cm3 i ewentualnie 750cm3

 

zalezy o jakie roznice Ci chodzi czy jezde czy silnikowe. w prowadzenia motocykla k6-7 600 a 750 nie ma żadnych różnic tyle są tak samo zwinne. jeśli chodzi o osiągi jezdę to rożnica jest wiadomo jak ktoś napisał 150cm3 i 33KM więcej. podczas normalnej jazdy nie do odczucia, natommiast jadąc na 750 z 600 ciut mniej namahasz się biagami i powyżej 200 dynamicznej przyspieszasz ale to nie jest 1L.

ja jeźdzę na 750 ale według mnie to prawie indentyczne motocykle 750 ciut lepsze osiągi ale do 1L mu brakuje w związku z tym decyzja nalezy do Ciebie!:)

 

 

btw. k5 i k6 to zupełne inne motocykle dokładnie różnic nie znam ale z tego co czytałem to k6 k7 to jedne z lepszych modeli GSX-R z nowych motocykli oczywiście!

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Głównie zależy mi na subiektywnych opiniach użytkowników, bo nadal waham sie między gsxr750 K4-5 a K6-7.

Obiegowa opinia jest tak że K4 i K5 dzięki mniej restrykcyjnym wydechom posiadają lepszy dół ale zaraz nasuwa mi się pytanie na ile lepszy i czy to w ogóle jest odczuwalne poza torem. Interesują mnie tez subiektywne opinie o różnicach w prowadzeniu. Niestety nie znam nikogo z takim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...