Skocz do zawartości

doradzcie bike'a do 125


Rekomendowane odpowiedzi

Zablkowana dt 125 na poczatek bedzie bardzo dobrym motorkiem. Lepiej poczekaj z jej odblokowaniem i naucz sie jezdzic, bo wiadomo wieksza moc to i bardziej chce sie odkrecic. Zwazajac na to, ze Twoj staz motocyklowy to 3 dni na skuterku czyli nic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj Rad3k że dt Adama była całkiem zablokowana.

Nie wiem czy 4t nie byłby lepszy z racji tego że jest łatwiejsze w obsłudze, przyjemniejsze, tańsze i na pewno łatwiejsze do nauki. Nie chodzi mi o to że łatwiejsze jest do nauki bo jest słabsze, tylko ogólnie chodzi o elastyczność.

 

Najlepiej powiedz matiass czy motor ma być mocny, czy nie to jest najważniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jak jest z tym mocowaniem kuferka  

Strzalek_t da sie, bo ty masz super, hiper dt 125  ??

Jeżeli ma bagażnik z tyłu to Można spokojnie montować.

Gdzieś maiłam nawet zdjęcie takiej z kuferkiem ale teraz nie moge znlaeść. :buttrock:

Co do elastyczności 4t to prawda one są bardziej elastyczne(tylko większe pojemności) ale nie dr 125. Yamaha dzięki YPVS i YEIS jest tak samo elastyczna jak DR na niskich obrotach a na wysokich DR przegrywa i to konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę ci powiedzieć. Za te 8 tyś. to kupisz już całkiem ładny motorek. Poleciłbym ci coś 4t, ze względu na to, że jak mówisz jesteś kompletnym laikiem. na początek 4t jest bardzo dobrym rozwiązaniem (np Yamaha Tw 125). Poza tym za 4t przemawiają argumenty takie, że można trafić salon kraj z pierwszej ręki z małym przebiegiem, i nie katowane. jeżeli ktoś kupuje dwusuwa to wiadomo po co :D Szukajcie a znajdziecie...

 

pozdro :)

 

p.s. momentami sam żałuję że mam dwusuwa (np. co 1000km musze kupować olej za 50 zł.) ;) jak to mowią ziarnko do ziarnka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazlem zdjecie tej maszyny

http://www.bikepics.com/pictures/023687/

na zdjeciu ma bagaznik wiec ok:)

to jeszcze pare pytan^^

Wiecie moze ile kosztuje nowka?ona ma 2suw czy 4?

Najlepiej powiedz matiass czy motor ma być mocny, czy nie to jest najważniejsze?

ee bo ja wiem. moze lepiej powiedz co innego moze byc istotne to ci odpowiem:)

 

I w koncu sie zdecydujcie czy mam kupic 2suw czy 4suw:P

I jeszcze jedno(chyba ostatnie^^) czy oplaca sie sciagnac z austrii uzywane moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff z tym przejechaniem sie to bedzie problem-chyba ze ktos jest z okolic miasta swietej wiezy(Czestochowa)?

kup najnowszy dizmar i szukaj ogłoszen z okolic czestochowy i po prostu jedz ta że niby chcesz kupić a ty sie tylko przejedziesz i powiesz ze jeszcze sie zastanowisz :)

ja dzięki temu zdecydowałem się na wyczynowy motor, bo facet dał mi sie przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam co wy tutaj piszecie, i sobie pomyslalem ze tez zadam jedno pytanko. Ostatnio doszedlem do wniosku ze zamiast szosowego motorka kupiie sobie enduro, 125, raczej chyba 2-suw, i to taki konkretny, tzn najlepiej jakby to byl cross tylko ze zarejestrowany i zeby mozna bylo nim wyjechac czasami na droge :) Czy istnieje cos takiego i czy mozna to kupic za cene powiedzmy tak do 7-8tys?? Bo z tego co widze, to DT dla mnie odpada jako zbyt soft-enduro... Powiem tylko, ze bede musial motorkiem szybko dojezdzac do szkoly - okolo 10 kilomtrow przez las :) Wiec musi byc w miare konkret :flesje: Czekam na jakies rady, dzieki z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...