Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item536928824_crash..._vtr_1000f.html

 

Chodzi o te? I tu jest tylko adapter czy crash pad z adapterem? W tytule aukcji jest, ze adapter a w opisie mówią ogólnie o całym crash padzi'e. Jeżeli masz inne to daj jakiegoś linka albo adres sklepu w którym kupowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM--JESTM TU NOWY I OD KILKU DNI POSIADAM VTR-kę --niestety spadł śnieg i nawet sie na niej nie przejechałem --więc i narazie niemam istotnych pytań --czekam na lekkie ocieplenie i próbę czy to był dobry zakup

Jeżeli sprzęt jest sprawny to nie będziesz żałował zakupu :biggrin: jak kupowałeś przez allegro to możesz podać też link do aukcji, albo chociaż skąd brałeś moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednie motocykle (zx10 i vfr 750) kupowałem od znajonego który przywozi z Włoch lecz przy tym kursie euro i że chciałem konkretny model nie bardzo by to się udało więc znalazłem na alegro http://www.allegro.pl/item532910404_honda_..._firestorm.html i kupiłem za 7000!!! myśle że nieżle bo niewidać żadnych śladów kolizji a w kraju przejechał jakieś 300 km---teraż po lekkiej polerce lśni jeszcze bardziej a reszte to się zobaczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogłeś się nim przejechać, bo wtedy dużo rzeczy wychodzi. Ale jak to od twojego "znajomego" to chyba szrota by ci nie wcisnął. Na pierwszy rzut oka moto wygląda ok. Trochę mały przebieg jak na ten rok i malowany pług. Masz nakładkę na siedzenie pasażera? Jak będziesz miał fundusze to koniecznie wymień wydechy na jakieś przelotówki :biggrin: a poza tym najfajniejszy kolor :buttrock: ;)

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki jeszcze nie mam -z wydechani się narazie wstrzymam aż się przekonam że maszyna zostaje u mnie na dłużej---a co do koloru to właśnie względem niego miałem najwięcej obiekcji ale na żywo prezentuje sie świetnie--gumka z tyłu niedługo pociągnie i bateria nie rewelacja ale narazie mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wydechani się narazie wstrzymam aż się przekonam że maszyna zostaje u mnie na dłużej

Przed kupnem swojej obejrzałem 4 inne vtr'ki (1 z seryjnymi wydechami 3 z przelotówkami) i jest naprawdę bardzo duża różnica, dźwięk 100x lepszy, nie wiem jak z osiągami, musiałbyś się zapytać kogoś kto wymieniał z seryjnych na przelotówki, ja dostałem swoją od razu z tłumikami BOS'a

 

" i bateria nie rewelacja "

co masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo polerowania. Mam rysy na swoich tłumikach (poprzedni właściciel je zrobił) Można coś z tym zrobić?

http://w3.bikepics.com/pics/2008%5C07%5C10...348652-full.jpg

Nie jest on zrobiony z takiego materiału jak w standardowych. Powierzchnia jest bardziej szorstka i matowa. (powyżej zdjęcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...