Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Trochę danych opisywanego modelu:

Honda VTR1000SP-1 (RC51) z 2000r.

 

Silnik: Chł. cieczą V2 90st. 8 zaw. DOHC

Poj. 999cm

Moc: 136KM przy 9500rmp

Przekładnia: 6-stopniowa

Rama: aluminiowa 2-dźwigarowa

Waga: 196kg

V max: 265km/h

 

V max: 265? moja pod 290lata :biggrin:

 

Poza tym, jest w stanie ktoś mi podpowiedzieć, dlaczego dla Sp1 (nie wiem jak dla Firestorm) nie podają w tolerancji luzu zaworowego, tylko konkretny wymiar?

Edytowane przez Wojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to było szybko :P Moja pokazywała licznikowe 270.

 

Vector - ile wyciagnałes ze swojej 954 na max? masz serie, czy cos pozmieniane?

 

Żartowałem :flesje:

 

Ja akurat też opieram się na licznikowych wskazaniach. W zeszłym sezonie na pełnej fabryce zamykałem licznik z, że tak powiem malutkimi problemami bo od 290 to jest ch*j a nie przyspieszanie. Jestem ciekaw czy zmiana wydechu da jakiekolwiek odczucia i efekty oprócz dźwiękowych :wink: Pomimo tego, że mam 954 cały czas nie daje mi spokoju myśl SP... :rolleyes:

 

Ogólnei to chciałem jej dopie*dolić pełen układ, moduł i PC ale jak wszystko podliczyłem to doszedłem do wniosku, że 954 to nie jest jeszcze motocykl z którym chcę spędzić resztę życia :wink: No i został sam wydech.

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak orientacyjnie sie pytam bo tu kolega miał 954 prywatna ,zciagnieta z włoch od jakiegos zawodnika gp. I tam był pełny wydech, moduł i chyba wałki zmienione. Moto na wydruku z hamowni miało 193 KM, pokazywało 299 bez oporów i obroty jeszcze sporo rosły.

 

Aaa mi tez sie SP sni po nocach czasem :P. Szkoda ze jeszze nie miałem okazji taką jezdzić :(

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak orientacyjnie sie pytam bo tu kolega miał 954 prywatna ,zciagnieta z włoch od jakiegos zawodnika gp. I tam był pełny wydech, moduł i chyba wałki zmienione. Moto na wydruku z hamowni miało 193 KM, pokazywało 299 bez oporów i obroty jeszcze sporo rosły.

 

Aaa mi tez sie SP sni po nocach czasem :P. Szkoda ze jeszze nie miałem okazji taką jezdzić :(

 

Pamiętam jak wspominałeś już o tym Bladym :wink: Fabryczny Blady sprawia wrażenie, że cyfry 299 pokazuje z malutkimi oporami :wink: Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję mieć moto przed modyfikacjami i po i tak jak Yuby móc sobie porównać co i jak :flesje: Z tym, że w polsce te wszystkie modyfikacje kosztują ku*wa majątek :rolleyes: Dla przykładu części do 954 odpowiednio kosztują:

 

Układ - 3900 zł

PC - 1500 zł

Moduł - 1500 zł

 

A jeszcze hamownia... I wychodzi następny motocykl :biggrin: Także ja podziękowałem :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupujemy za granicą tak jak ja i mamy o połowę taniej, a warto bo masz fajne moto.

Mi w obecnej sytuacji już się nie chce nic ulepszać, tjuningować, wolę pojeździć i pooszczędzać.

Bo to strasznie wciągające hobby.

 

No właśnie Yuby, że nie mogłem nigdzie znaleźć miejsca gdzie mógłbym te wszystkie graty taniej dostać. Obwęszyłem całego ebay'a wyszło najtaniej, że ze US, PC wychodzi tak samo, układ już nie, ale znowu nie miałem nikogo kto mógłby zapodać prywatną wysyłkę i domyślam się, że znając moje szczęście do*ebali by mi cło :wink: W każdym bądź razie odpuściłem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga istnieje opcja kupna mojej drugiej VTR, za niewielkie pieniążki, a moto jak nowe w tej chwili.

Mogę mieć SP-2, dlatego taka decyzja.

 

Jak byś sprzedał swojego drugiego Firestorma, to z SP-2 robiłbyś też streetfightera czy zostawiłbyś w oryginale?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby przyjrzałem się dokładnie zdjęciu (z konkursu) twojej vtr'ki i mam pytanie. Gdzie kupowałeś crash pady i ile taka przyjemność kosztowała? Ja znalazłem 2 lub 3 rodzaje ale w każdym przypadku trzeba wiercić dziurę w owiewce u ciebie jest to inaczej rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...