Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Moto zostawiłem w serwisie, niestety mechanik na L4 na razie. W razie co ma dzwonić, ale gość który odbierał sprzęt powiedział, że standardowo do takiej hondy dają 10W, a jak są sprężyny progresywne to np. 7.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim.

Sprawa do obecnych posiadaczy Firestorm'ów.

Proszę o pomoc.

Potrzebuję poznać jakie macie rezystancje uzwojeń alternatora, napięcie przemienne na wyjściu z alternatora na biegu jałowym i na 7 tyś obr.

Pomiary na wtyczce pod siedzeniem 3pin żółte przewody każdy z każdym.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Dziękuję i pozdrawiam!

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kudlaty_bytom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. Ja również proszę o pomoc z moją Honda VTR 1000F z 1999r. Walczę już rok czasu z tym problemem. Motocykl tylko podczas jazdy (na postoju jest ok kręci do odcięcia) między 6 - 7 tyś obrotów przerywa i szarpie. Objaw podobny z niedostatkiem paliwa. Na pierwszym biegu jest ok zaczyna się dopiero od 2'go biegu podczas jazdy. Moto miało full serwis, zawory gaźniki, profilaktycznie zrobione napinacze rozrządów. Wstawiony wydech przelotowy myślałem więc, że dzieję się tak ponieważ moto potrzebuje więcej powietrza. Po wstawieniu filtra k&n i dostrojeniu do niego gaźników jest trochę lepiej, ale dalej szarpie i przerywa. Co najlepsze po wstawieniu zwykłego filtra powietrza i zdjęciu górnej pokrywy airboxa moto już jeździ normalnie. Co może być nie tak? Bo już brak pomysłów. Myślałem, że to wina kranika podciśnieniowego, lecz po zakupie zestawu naprawczego tego kranika nic się nie zmieniło. Pomoże ktoś bo już ręce rozkładam sezon trwa a ja moto tylko po mechanikach wożę nawet 500 kilometrów od kiedy mam te moto nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, na szybko muszę założyć crash pady. Zakupiłem dedykowany zestaw womet-tech, taki z jednym prętem przechodzącym na wylot przez ramę. Wsunąłem go zamiast oryginalnego, ale lewa strona coś nie pasuje... Wystaje tam, hmm jakby taka śruba drążona przez którą idealnie przechodzi pręt. Wrzucam kawałek serwisówki. Tuleja crasha przez to nie przylega do ramy i brakuje gwintu do założenia samych crashy. Na oka lewa strona za bardzo wystaje. Na zdjęciu będzie wiadomo o co chodzi;) Instrukcja montażu jest taka, że nic z niej nie wiadomo niestety. Ktoś coś podpowie?
708440adb6e3.jpg
55613e6d7abf.jpg
0cc257a4be95.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam posiadam vtr 1000 firestrom 98 chciałem się dowiedzieć na jakich znakach powinien być ustawiony rozrząd bo jest ich kilka tzn; na jakim znaku koło zamachowe i za który cylinder odpowiada oraz na jakich znakach rolki od ssania oraz od wydechu (znakach) i w jakim położeniu powinien się znajodowac tłok podczas ustawiania czy pomiedzy ssącym a wydechowym itd ? przydały by się foty z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie serwisówkę i poszukaj co będzie Ci potrzebne.

https://drive.google.com/file/d/0B3aMth6iBMywUXVaQlRqQjVuVXc/view?usp=drivesdk

Tłok powinien być w górnym martwym, a zawory zamknięte jak do zapłonu.

Dla każdego z tłoków masz na kole magnesowym oznaczenia FT front top i RT rear top mówiące który tłok jest w GMP patrząc przez wziernik w deklu alternatora.

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ściągnij sobie serwisówkę i poszukaj co będzie Ci potrzebne.

https://drive.google.com/file/d/0B3aMth6iBMywUXVaQlRqQjVuVXc/view?usp=drivesdk

Tłok powinien być w górnym martwym, a zawory zamknięte jak do zapłonu.

Dla każdego z tłoków masz na kole magnesowym oznaczenia FT front top i RT rear top mówiące który tłok jest w GMP patrząc przez wziernik w deklu alternatora.

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

wielkie dzięki wszystko pięknie gra mógł byś mi jeszcze powiedzieć z jakiego innego moto podejdzie mi owiewka tylny błotnik z osłoną łańcucha ?

 

 

Edytowane przez Taurus_1888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzę Ci na początek używać interpunkcji, bo trudno się czyta Twoje rękopisy.

 

Pamiętaj, że każde moto ma inną ramę i inne punkty mocowania czegokolwiek i dopasowanie pługa może liczyć się z dorobieniem innych mocowań.

V2 do tego jest wąska i ogranicza zakres poszukiwań.

Zmierz szerokość silnika VTR gdzie jest przykręcony pług i podpytaj na forum użytkowników innych modeli o wymiary bloku lub ramy.

Do wiosny masz dużo czasu na poszukiwania :D

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzę Ci na początek używać interpunkcji, bo trudno się czyta Twoje rękopisy.

 

Pamiętaj, że każde moto ma inną ramę i inne punkty mocowania czegokolwiek i dopasowanie pługa może liczyć się z dorobieniem innych mocowań.

V2 do tego jest wąska i ogranicza zakres poszukiwań.

Zmierz szerokość silnika VTR gdzie jest przykręcony pług i podpytaj na forum użytkowników innych modeli o wymiary bloku lub ramy.

Do wiosny masz dużo czasu na poszukiwania :D

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Witaj,

Mam jeszcze pytanie do ciebie. Na konsoli nie nabija mi przebiegu kilometrów oraz jak wiadomo tripa, wiesz może co może być tego przyczyną lub gdzie się znajduje jakieś gówno za to odpowiedzialne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od niedawna posiadam VTR-kę i jestem świeżakiem w jej obsłudze.

1 Pierwsze moje pytanie dotyczy dysz. Ponieważ mam sportowe i sporo mi pali chcę założyć oryginalne, posiadam dane z serwisówki tylko strasznie mnie dziwi że na przedni gar jest inny wymiar dyszy jak na tylny, dlaczego tak jest ???

 

2 Zegary nie nabijają mi km ( przebiegu i tripa ) nie mam pojęcia w którym miejscu znajduje się czujnik by go sprawdzić. Jeśli ktoś by mi podpowiedział byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...