Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Moja jedna ma 43000km - zero problemów.

Druga ma 70000km - zero problemów.

Obydwie latały na gumie ale z umiarem, tylko do 3 biegu. :bigrazz:

 

A wiadomo ile mniej więcej wytrzyma ten silnik? Ty masz jedną z nich od nowości? Bo 70 tys to już dość konkretny przebieg jest, a mówisz, że bezawaryjny :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, teraz miałem możliwość rozebrania silnika, który właśnie ma 70000km. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem że silnik ma nie wielkie ślady zużycia. Rozrząd napinacze wyglądają jak nowe.

Łańcuch wymienia się w/g serwisówki przy 100000km, napinacze co 40000km.

Jestem przekonany że użytkując go w miarę normalnie, może nakręcić drugie tyle.

Faktem jest to że długie gumy w pionie mu szkodzą, ale coś za coś :bigrazz:

 

A ten Twój kombinowany potwór to właśnie ta z tym 70 tys. przebiegiem?

 

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem :lalag:

 

Jednak co do trwałości Hondy nie można mieć zastrzeżeń, kolejne potwierdzenia tej tezy :wink: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam, jutro będą foty.

 

Oprócz fotek jak skończysz już przy niej dłubać czekamy na dane :wink:

 

 

Ta jest tylko kombinowana wizualnie :wink: Ale fajna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie podoba mi się, taka przesadzona troszkę.

Może ta http://moto.allegro.pl/item501978059_honda..._ducati_sv.html

Jest kogoś z forum.

 

Tak z forum, ta właśnie jest moja :) Zdjęcia za dużo nie oddają ale wygląda na prawdę świetnie. W takim malowaniu nikt nie wie co to za moto, wiele osób pyta, a jeszcze więcej się ogląda. No i wydech, a raczej grzmot Vki, miałem kilka rzędowych czwórek z różnymi wydechami ale jeszcze żadne moje moto nie miało takiego dźwięku :)

Kupiłem ja w tym roku na wiosnę, po tym jak sprzedałem ZX-12R. Z przebiegiem około 17tys km, teraz po sezonie ma prawie 24tys km, i przebieg chociaż udokumentowany to nie zawsze bywa prawdziwy, a w tym przypadku okazał sie zgodny :)

7tys km zrobiłem w tym sezonie i poza eksploatacja (olej, filtry, akumulator, klocki) nie było żadnych niespodzianek, a dodatkowo przybył zestaw Dynojet i stalowe oploty. Co mnie zdziwiło ze po 7tys km łańcuch nawet nie wymagał naciągania, czego kompletnie nie rozumiem, jakby nie było to Vka, albo ja jeżdżę jak emeryt :)

Nigdy nie miałem Vki, wiec chciałem spróbować, dół fajny, przyspieszenia spoko, tylko jest jedno ale... przesiadłem sie na Vtr'ke z duuuzo mocniejszego ZX-12R ........

Co do malowania, to sam juz nie wiem czy takie były czy nie. Znalazłem na bikepics dokładnie w takim malowaniu, a to nie moje zdjęcia :)

http://www.bikepics.com/pictures/146240/

http://www.bikepics.com/pictures/146238/

Wiec albo fabryka kilka takich wypuściła, albo ludzie sie na czymś takim wzorowali.

Jakby ktoś chciał popatrzeć to tu mam więcej zdjęć swojej :)

http://picasaweb.google.pl/Krisbig/HondaVT...feat=directlink

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co moto lalaa malowanie prześliczne, szkoda ze cenowo mnie przerasta :icon_evil:

Mam pytanie co do zegarów bo niewiele widac ale chyba Masz jeszcze ze starszych wersii, w 2003 jeszcze nie było ciekłokrystalicznych?

 

Tak to prawda, od 2001 byly juz nowe zegary, a ja mam 2003 i w sumie stare zegary :) W dowodzie i we wszystkich dokumentach jakie mam jest rok 2003. Jak popatrzysz po ogloszeniach to zobaczysz ze bardzo duzo jest VTR'ek szczególnie z Anglii i Włoch które pomimo rocznika powyżej 2001 są jeszcze modelami sprzed liftingu. Rozwiązania widzę dwa; 1. albo w niektórych krajach nie wprowadzili modelu 2001 i wciąż sprzedawali to co mieli w magazynach przez nastepne lata, 2. albo to jest moto ktore sie nie sprzedalo w "swoim roku" i ktos je dopiero jako nowe kupil w 2003. Prawda jest taka ze jest bardzo duzo VTR'ek na przyklad na ebay w UK ktore pomimo rocznika sa sprzed liftingu, siłą rzeczy w Polsce też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...