Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to moze nocleg w piekielnych dolach ??

ale ktora

Polska czy czeska

 

..Praga-Północ... :icon_mrgreen:

 

 

:flesje: :flesje:

 

 

..a piekielne fajne są...i bar mają na miejscu.....ino zimno w nocy ( ostatnio jak tam byłem to 7 st. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: )

 

Dobry pomysł, tylko nie wiem czy będzie miejsc dla wszystkich chętnych. To w końcu łikend majowy i może tam być sporo ludzi. Gdyby się zdecydować to trzeba by wcześniej skrobnąć do nich maila (ktoś kto zna czeski): http://www.pekelne-doly.cz/kontakty.html

 

 

Wojtasik zna...mówił przecie... :icon_mrgreen:

Edytowane przez mla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, tylko nie wiem czy będzie miejsc dla wszystkich chętnych. To w końcu łikend majowy i może tam być sporo ludzi.

[...]

 

...Krasnal jaki w-end majowy? :D ...co prawda żadna data jeszcze nie padła ...ale patrząc na tradycję ...to wychodziłoby jakoś w połowie kwietnia...

 

...a po wtóre ...jeśli wyjazd ma być 4-dniowy w konfiguracji: 1. dojazd; 2. zwiedzanie Pragi; 3. zwiedzanie Pragi; 4.powrót ...to przy jeździe w grupie ...dnia może zabraknąć na tzw. 'zwiedzanie po drodze' ...przy starcie z Wawy

 

...aha i jeszcze wybór trasy dla grupy ...ale to już osobna historia...

 

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję temat...może już na nowym moto pojade ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zadam niestosowne pytanie, jaką tradycyjnie macie przelotową? Ale skoro Yuby jest zainteresowany to chyba nie usypiacie?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zadam niestosowne pytanie, jaką tradycyjnie macie przelotową? Ale skoro Yuby jest zainteresowany to chyba nie usypiacie?

Wyjazd do Budapesztu z różnych powodów nie było przekraczane 80 km/h.

Między innymi pogodowych, ale i tak warto było nawet, gdyby owa prędkość miałe nie przekroczyć 60:)

Za to wracając udało się zagiąć krzywą czasoprzestrzeni-później juz tak szybko nie jeździłem:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Specjalnie dla YUBEGO, utworzona będzie chorągiew krzywoprzestrzenna do zaginania czasu. Uczestnictwo w przejeździe tej chorągwi, tylko na własną odpowiedzialność i trzykrotnie powtórzoną publicznie prośbę :cool:

 

Pozostali powinni liczyć się z prędkością przelotową w zakresie 100-130 km/h :crossy:

Nieustalona pozostaje jeszcze kwestia terminu, gdyż:

- nie znam planu lekcji na II semestr i nie wiem które weekendy będę miał wolne,

- odpada majówka, z uwagi na inne plany ustalane w chorągwiach autonomicznych, np. EKG, zaś turystów będzie wtedy oczień mnogo.

 

Zgodnie z tradycją, należy przydzielić kolejne funkcje i stanowiska na wyjeździe. Zatem:

- stanowisko wychowawcy młodzieży obejmują: Prot i Spławik :notworthy:

- atasze kulturalnym zostaje Klaudiusz - o ile pojedzie... :icon_mrgreen:

- negocjacje z policjantami czeskimi: Gerard von Grodzisk :icon_biggrin:

Czy są dalsze propozycje?

 

Spocznij!

 

HKK

 

PS Gdzie jest Klaudiusz?..

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Przegladałam kalendarz i mamy trochę wtopy z tradycyjnym przelotem. Zwylke wylot był "mniej - więcej" na 20.."coś" kwietnia - a tu ...Wielkanoc i tuż po niej majowy weekend.Chyba tylko zostają: środek kwietnia lub środek maja aby nie wydłużać oczekiwania na wspólny wyjazd :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku do Budapesztu nie udało mi się pojechac -choć było bardzo blisko wyjazdu, :icon_rolleyes: : to do Pragi jadę. Oby wybrać termin, co by śnieg nie leżał na drodze, bo mój koń nie zwyczajny do śniegu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...