Skocz do zawartości

no i ja się pochwalę:)


ryba1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fascynujące... jakby chłopak kupił F4i na pierwsze moto zaraz po zdaniu prawka to wywolaloby się tutaj piekło... ekhm sie znaczy

GRATULACJE!!!

 

 

Czyli sugerujesz że babki mają łatwiej? Jeśli o mnie chodzi to nie porywam się z motyką na słońce, zdaje sobie sprawę jaka moc ma ta maszyna i co potrafi, zreszto to nie mój pierwszy sprzęt jeśli o to chodzi, nie przesiadam sie z kursowej ybr na takiego "szatana". A co do babek na moto, nie raz słyszałam opinie że baby do garów a nie na moto więc nie sadze abysmy były jakoś uprzywilejowane. ale dziekuję za gratulacje;)

Edytowane przez ryba1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

O rety. Naprawde zenujace jest to wlazenie w dupe.

Jak tutaj swego czasu ktoras mloda uzytkowniczka forum (nie pamietam nicka) napisala, ze kupila GSX-Ra 1100 praktycznie bez doswiadczenia (moze male na jakims pierdziku), to tez byly same gratulacje. :banghead:

 

Poza tym jak ktos mowi o swoim motocyklu "lalunia", no to ja juz naprawde nie wiem. :notworthy:

Ide lepiej zrobic szpagat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym?? zdane prawko na moto i ... nareszcie jest moja wymarzona lalunia czyli f4i sport:) kiedyś marzyła mi się kawa więc pewnie w przyszłości też zakupię;) zdjęcia moto wrzuce jak tylko moja Marysia dojedzie do Polski:)

 

 

 

.... :eek: o ja pierdo...ę :banghead: jak widzę nic do ludzi nie dociera :eek: ....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[O rety. Naprawde zenujace jest to wlazenie w dupe.

Jak tutaj swego czasu ktoras mloda uzytkowniczka forum (nie pamietam nicka) napisala, ze kupila GSX-Ra 1100 praktycznie bez doswiadczenia (moze male na jakims pierdziku), to tez byly same gratulacje.

Yeuop mnie też by nerwy brały jakbym śmigał na XT a laski dookoła na ścigach :biggrin:

jesteś leszczem, musisz z tym żyć :buttrock:

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...