Skocz do zawartości

Simson help :D


Techniacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z moim simakiem, ze jak czasem dodaje gazu to sie jakby dlawi i nie zalapuje odrazu tylko przerywa, potem przyspiesza znow przerywa na moment i leci dalej. Jak sadzicie to co jest ? Ja mysle ze to mi sie zaplon rozregulowal. I mam prosbe jakby ktos mogl napisac co jest przyczyna i napisac dokladnie krok po kroku jak usterke wyeliminowac :buttrock:

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobbrze Strzalek Mówi :oops: sorka zapomnialem o swiecy........

 

Sprawdz ją jako pierwszą a jesli jest dobra to biez sie za zaplon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka swieca bedzie dobra ? Świeca BOSCH W 4 AC (oznaczenia wzielem z www.kemot.pl :buttrock:)

 

Do Ghousta - nie no na ssaniu to nie sprawdzalem tak dokladnie czy tez przerywa, ale to nie tylko na poczatku po wylaczeniu ssania ale tez potem :/

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego problemu nie mialem ale cos takiego sie zdarza :?

Jak wiekszosc kolegow z naszego grona - posiadaczy pieknych simsonkow

podzielam przyczyne ze swieca. Ja przy moim mam jakas niemiecka swiece

(poszedlem do motorowerowego i poprosilem o swiece do simsona. Jaka firma

to sprawdze i najblizszym czasie napisze). pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego problemu nie mialem ale cos takiego sie zdarza :?

Jak wiekszosc kolegow z naszego grona - posiadaczy pieknych simsonkow

podzielam przyczyne ze swieca. Ja przy moim mam jakas niemiecka swiece

(poszedlem do motorowerowego i poprosilem o swiece do simsona. Jaka firma

to sprawdze i najblizszym czasie napisze). pozdro :buttrock:

 

Pewnie Isolator Spezial

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie swieze NGK o cieplocie bodajze 95, zaraz pojde testowac i potem napisze czy to cos zmienilo.

Pzdr

 

EDIT:

Na nowej good chodzi, dzieki ;))) Tak wogle jezdze teraz na jakiejs starym isloatorze :PPP Chodzi ladnie, dostalem ja z simsonem razem. A nowa sobie schowalem na wszelki wypadek :clap:)))

PZDR ;) :buttrock: ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem taki problem i probowalem wszystkiego-zmienilem wszystkie cewki na nowe, swiece, kable i dalej to samo. Juz nie mialem nadziei, ale zmienilem jeszcze cylinder i po problemie! Porownywalem tamten na ktorym sie dlawil i ten nowy(ma 5 at) i nie widzialem zadnej roznicy, nie wiem na czym polegal problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...