Skocz do zawartości

Tłumik do CBR f4 99'


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuję się wymianą tłumika na taki który będzie brzmiał basowo ;) Widzę na allegro dużo ofert " Dominator " Czy ktoś z Was używał tego wynalazku ? Jak to brzmi ( na YT kiepsko ) ? Jak z jakością ?

Jeśli nie ten to czy Remus który jako jeden z niewielu jest dostępny na allegro będzie brzmieć ?

Mały wybór jest na allegro jeśli chodzi o F4 z 99-00r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uperdala leb :)

Znajomy mial taki w bandicie i bylo niezle.

Ryczy jak smok scisniety za jaja i podobnie rzyga plomieniami :)

Troche dziki ten dzwiek jest, nie taki rowny i stabilny jak akrap/yoshi.

Sprzedawca wrzucal chyba probki na youtube.

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej kompletny układ Arrowa w carbonie. Z silencerem ma 98dB a bez niego w zależności od rozgrzania układu miałem wyniki od 107-111dB :D - głośno ale są głośniejsze. Dzwięk jest raczej basowy, zwłaszcza na niskich obrotach, ale do poszczekiwania mu daleko. Na wysokich wydziera się jak zarzynana świnia. Kolegi leovince w F4i robi 97-98dB bez dBkillera (z silencerem chodzi jak motorower) i raczej nie mruczy tylko bzyczy jak trzmiel. Na wysokich jest nieco lepiej ale dla mnie ten dzwiek to porażka. Metaliczny pogłos przypomina dwusuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IXILa z jakimś numerem który podczas kontroli na cargo wrzasnął 103dB ale to był dźwięk bez basu jak jakiś kastracik. Ten tłumik jest raczej do jakiegoś litra bo zamontowany jest na takiej podkładce, żeby luzu nie było. Mam nadzieje, że jasno wytłumaczyłem :) Aha i jest do sprzedania ;)

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...