Skocz do zawartości

Szybki temat. POMOCY. ILE ZA TO MOGĘ DOSTAĆ


Truemaker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym tego nie sprzedawal chyba ze na prawde by brak gotowki przycisnal

generalnie mój tato miał junaka, i facet dał grubo kasy za niego, nie pamiętam ile ale napewno więcej niz te 2 tys. są ludzie którzy są kolekcjonerami i za moto dadzą dużo kasy. ja bym to złożył, co prawda włożył trochę kasy i to odrestaurował i poczekał aż jakiś koles się zgłosił. napewno byśnie pożałował

 

generalnie mój tato miał junaka, i facet dał grubo kasy za niego, nie pamiętam ile ale napewno więcej niz te 2 tys. są ludzie którzy są kolekcjonerami i za moto dadzą dużo kasy. ja bym to złożył, co prawda włożył trochę kasy i to odrestaurował i poczekał aż jakiś koles się zgłosił. napewno byśnie pożałował

a jak chcesz to moge ci pomóc w licytacji, my koledzy z frum chętnie podbijemy trochę cene :icon_biggrin: jak coś to pisz na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogłeś go poskładać tak jak jest, z tych brudnych części. Nawet nic nie myć, nie czyścić, tylko poskręcać w całość. Wtedy poszedłby za sporo większą kwotę pewnie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszedl do ludzi. Bedzie odmłodzony :)

 

Masz namiary, postawiles warunek ze chcesz zobaczyc efekt koncowy :icon_question:

Ja po zakupie Sokola nawiazalem kontakt z rodzina wlasciciela, chcial zobaczyc reanimacje, ale jakos chyba mu juz nie zalezy bo sie nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...