Skocz do zawartości

Zakup motoru


Rekomendowane odpowiedzi

PS: U mnie w Łodzi właśnie śnieg pada ;/ ehhh gdzie jest wiosna??? Na wakacjach??

 

A zima jeszcze się nie zaczęła... :icon_evil:

 

tylko że On nie potrzebuje jak to określasz rzeźnika tylko moto do jazdy w mieście. :)

 

Wcześniej w ramach poparcia miałem na myśli Z750... ;)

 

To było do mnie, chyba :)

 

Oczywiście, że do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, zaraz zaczniecie polecać mu 929. Przecież to tak blisko 750 i tylko trochę ponad 90 kucy. Podobno Z750 ma 100 łagodnych kucy ale ja nadal upierałbym się przy wersji, że po 2000KM nadal lepiej szukać czegoś bardzo przyjaznego początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, zaraz zaczniecie polecać mu 929. Przecież to tak blisko 750 i tylko trochę ponad 90 kucy. Podobno Z750 ma 100 łagodnych kucy ale ja nadal upierałbym się przy wersji, że po 2000KM nadal lepiej szukać czegoś bardzo przyjaznego początkującym.

katalogowo :biggrin:

 

 

Jeżeli mielibyście jeszcze jakieś konkretne pomysły na motocykl do 100km oraz o pięknym sportowym wyglądzie (nie wiem dlaczego ale przywiązuję bardzo dużą wagę do tego jak wygląda maszyna) to będę wdzięczny.

 

 

Myślę, że trafiłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na celowniku i zx6r 2005\06. Ale jeszcze min rok mam na przemyślenia :biggrin:

Widzę, że miłość do Kawasaki coraz większa :biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, ja tam zaczynałem od W(iejskiego) S(przętu) K(askaderskiego) bo nie było wtenczas innych możliwości.

Moje zdanie jest inne. Decydujesz się na sporta to kupujesz to co chcesz bez względu na pojemność. Do takiego trzeba kupić też "wielką kupę" rozsądku o ile ktoś takowego nie posiada. To najistotniejszy czynnik w tej zabawie. A czym większa pojemność i moc tym większa frajda i zabawa. Moja szkoła to siadać na porządny, mocny i niezawodny sprzęt, jak się przyzwyczajać i wprawiać to powoli ale na maxa. A może nie tylko yamaha i honda, może ducati, aprilia, triumph ? Kupisz 600 to za jakiś czas będziesz chciał zmienić na 1000, na tym się traci, ja bym startował na 1000 (hmm, sam zaczynałem po 30 latach przerwy od sześćsetki). Pozdrawiam używaczy wszystkich pojemności nie ubliżając nikomu. To tylko takie moje zdanie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki zx6r - przepiękny :) tylko czy ten motocykl nie będzie dla mnie za mocny? (czy jest aż tak wielka różnica między nim a r6?) z750 bardzo fajny, cenowo również. gsx f 750 podoba mi się troszkę mniej, może dlatego, że wydaje mi się za bardzo turystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydujesz się na sporta to kupujesz to co chcesz bez względu na pojemność. Do takiego trzeba kupić też "wielką kupę" rozsądku o ile ktoś takowego nie posiada.

 

podaj adres sklepu, w którym sprzedają. najlepiej tanio, bo po zakupie motocykla większości początkujących nie starcza na przyzwoity kask. a jak dowodzi lektura wątku o wypadkach - zapotrzebowanie jest niestety ogromne

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj adres sklepu, w którym sprzedają. najlepiej tanio, bo po zakupie motocykla większości początkujących nie starcza na przyzwoity kask. a jak dowodzi lektura wątku o wypadkach - zapotrzebowanie jest niestety ogromne

jsz

Sorry, nie znam adresu (chyba dają to na porodówkach gratis albo bezgotówkowo) żebym wiedział gdzie to nie byłoby mnie tu gdzie dzisiaj jestem a przy tym zrobiłbym big biznes.

pzdr, jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki zx6r - przepiękny :) tylko czy ten motocykl nie będzie dla mnie za mocny? (czy jest aż tak wielka różnica między nim a r6?) z750 bardzo fajny, cenowo również. gsx f 750 podoba mi się troszkę mniej, może dlatego, że wydaje mi się za bardzo turystyczny.

 

Mówiłeś, że jest Ci potrzebny motocykl głównie do jazdy po mieście. A do jazdy po mieście kupno jakiegokolowiek sporta to albo zwykła głupota, albo przedłużanie sobie wacka.

 

Z takim przeznaczeniem warto się rozglądać za czymś uniwersalnym o czym wspominaliśmy wyżej - Z750, FZ6, Bandit.

 

Różnice między 636 a R6? Od R6 06 dwa rzeźniki :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że jest Ci potrzebny motocykl głównie do jazdy po mieście. A do jazdy po mieście kupno jakiegokolowiek sporta to albo zwykła głupota, albo przedłużanie sobie wacka.

Dokładnie, jeżeli szukasz czegoś do jazdy po mieście to sport będzie bardziej męczarnią niż przyjemnością, szczególnie przy jeździe z plecaczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że miłość do Kawasaki coraz większa :biggrin:

 

I cały czaś rośnie :biggrin:

 

kawasaki zx6r - przepiękny :) tylko czy ten motocykl nie będzie dla mnie za mocny? (czy jest aż tak wielka różnica między nim a r6?) z750 bardzo fajny, cenowo również. gsx f 750 podoba mi się troszkę mniej, może dlatego, że wydaje mi się za bardzo turystyczny.

 

zx6r podałem jako ewentualny, przyszły plan dla mnie. Mały zet jako ewentualny dla mnie i jako ten spełniający Twoje wymogi. Bo imho zx6r tylko na miasto to tak jak SUV do offroad :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem motocykl który by mnie interesował. Jest to yamaha fazer z 2009 roku w nowym modelu. Motocykl znajduje się w USA i poprzez znajomego mogę go ściągnąć po niskich kosztach. Poniżej podaję link do sprzętu i chciałbym się Wam zapytać o opinie oraz o szacowany + - koszt naprawy wszystkich uszkodzeń. Nie znam się zbytnio na cenach oraz na zaawansowaniu uszkodzeń części więc proszę was o opinie.

 

http://img38.imageshack.us/gal.php?g=mvc001.jpg

 

Jeżeli mielibyście namiary na te nowe fazerki w Polsce lub za granicą to będę wdzięczny.

 

Na allegro znalazłem jedną ale cena co do przebiegu i stanu motocykla wg mnie wysoko zawyżona. Zobaczcie sami http://otomoto.pl/yamaha-fz-fz6r-fazer-600-M2341720.html

 

 

pozdro :)

Edytowane przez michalaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem motocykl który by mnie interesował. Jest to yamaha fazer z 2009 roku w nowym modelu.

[..]

http://img38.imageshack.us/gal.php?g=mvc001.jpg

To co wkleiłeś to Yamaha XJ6 Diversion F (pełna owiewka) :icon_biggrin:

 

Na pewno wiesz co chcesz kupić? :cool:

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem motocykl który by mnie interesował. Jest to yamaha fazer z 2009 roku w nowym modelu. Motocykl znajduje się w USA i poprzez znajomego mogę go ściągnąć po niskich kosztach. Poniżej podaję link do sprzętu i chciałbym się Wam zapytać o opinie oraz o koszt naprawy wszystkich uszkodzeń. Nie znam się zbytnio na cenach oraz na zaawansowaniu uszkodzeń części więc proszę was o opinie.

 

 

 

A jak my mamy Ci zrobić kosztorys ze zdjęć? Nigdy nie można dokładnie oszacować kosztów naprawy nie mając motocykla przed sobą.... zawsze coś dojdzie więcej jak wynikało by ze zdjęć itd. itp. :icon_eek:

 

Co do wyszukanai ogłoszenia, mamy w salonie FZ6 S2 2009 i 2010 - około 23 tys zł. Jedna z 2008 za jakieś 19 tys. Oraz 2007 za jakieś 18 tys.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...