Skocz do zawartości

dźwignie womet-tech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w fazerze od początku sezonu. Oczywiście że możesz sobie przycinać palce, jak ustawisz klamkę na skok do manetki :biggrin: Na szczęście ma 6 pozycji (ja jeżdżę na 5) i jest super. Są na trzy palce, cztery się nie mieszczą.

 

Co do Titaxów - różnica w cenie jest - wom tech za koplet 360 a titax za klamkę 450 :). Wygoda i jakość - we włoszech byłem z kolegą na hayce, miał titaxy - specjalnej różnicy nie zauważyłem.

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ebajcu widzialem calkiem ciekawe rozwiazanie tzn. klamki wykonane na CNC ale w komplecie z pompa radialna. widomo, jest to chińczyk tak wiec moze być różnie z jakością tego ale cena atrakcyjna tak wiec chyba zaryzykuje i założe do hajki bo i tak ma zdechłe hamulce w standardzie :)

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumielismy sie. to ze jest tanie i MOZE byc takiej sobie jakości to nie znaczy ze na pewno tak bedzie. jak by tak bylo na bank to bym tego nie kupił.

 

to ze sa dostepne markow pompy radialne itd to wiem :) ale chce sprawdzić tego chinola.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, chcesz sobie zrobić krzywdę? :biggrin: Klamka zostanie w ręce i co wtedy? :biggrin:

 

Ja miałem w kilku moto tanie, krótkie klamki CNC od chinola, mam je do dziś i nic mi w ręce nie zostało...

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w kilku moto tanie, krótkie klamki CNC od chinola, mam je do dziś i nic mi w ręce nie zostało...

 

Alu tu kwestią nie są same klamki, ale pompa radialna która jest z nimi w standardzie. Kalmka jest klamka - W zasadzie przy siłach jakie działają (ręka) musiała by być z drutu, aby się łamała sama :biggrin: Ale pompa to już jak dla mnie troszkę insza inszość...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...