Skocz do zawartości

Zlikwidowali Ubezpieczenie Graniczne?!


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 6 lat korzystałem z ubezpieczenia granicznego -

 

http://www.allianz.mojeauto.pl/cms/?id=68

 

Motocykl miałem na UK blachach, kupiłem OC na 1 miesiąc za 160zł i tak sobie jeździłem. Wczoraj chciałem zrobić to sam, odmówiono mi, twierdząc że ta opcja została zlikwidowana dla motocykli... ubezpieczenie graniczne można wykupić tylko na samochód.

 

Jakim prawem?

 

W powyższym linku jest napisane - Ubezpieczenie graniczne - jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,

 

Czy motocykl nie jest pojazdem mechanicznym?!

 

Wie coś, ktoś więcej na ten temat?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz w ogóle chce się pozbyć motocyklistów wśród swoich klientów. Stawki na zwykłe OC dla moto wzrosły blisko 150%. Ostatnio, jak wypowiadałem im umowę, to tak właśnie stwierdzili w inspektoracie: "nie chcemy już dłużej ubezpieczać motocyklistów".

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od 4 lat ubezpieczam sprzęty na blachach z UK w COPMENSIE - 28 zł miesiąc ;-). Policja tez mnie kontrolowała kilka razy i OK. Ostatni raz ubezpieczałem w maju 2009, więc nie jestem pewien czy się coś nie zmieniło.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od 4 lat ubezpieczam sprzęty na blachach z UK w COPMENSIE - 28 zł miesiąc ;-). Policja tez mnie kontrolowała kilka razy i OK. Ostatni raz ubezpieczałem w maju 2009, więc nie jestem pewien czy się coś nie zmieniło.

 

pzdr

 

Witam, możesz coś więcej na ten temat napisać? OC graniczne czy coś innego? skąd tak niska cena?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niska?? przecież to wychodzi 340zł/rok!!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, możesz coś więcej na ten temat napisać? OC graniczne czy coś innego? skąd tak niska cena?

Ale co mam więcej napisać. Idę do kobity kładę UK dowód rejestracyjny + UWAGA żądała ode mnie polski poszerzony przegląd zawsze i kobieta wypisuje kwitek na ile miesięcy chce lub co miesiąc przedłużam o kolejny za 28 zł.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...