Skocz do zawartości

zakładam klub mz jawy i wsk


Szef
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie sprawe że są to koszty ale nikt nie mówi o zrobieniu tego w błyskawicznym tępie. Najpierw grono zapaleńców' date=' potem z czasem jak się da nawet za kilka lat założymy Klub. Ja nie mówie że chce zakładać Klub już teraz.. nawet nie wiem jakie są podstawy prawne żeby taki klub założyć, chce zrobić COŚ w tym kierunku, przedewszystkim z Waszą pomocą chce zacząć.

 

[/quote']

 

trzeba ochwalic statut klubu

wybrac zarzad : prezes , 2- vice , skarbnik

do tego 15 czlonków

wszyscy musza sie podpisac

i nalezy wyslac zgloszenie zalozycielskie do sadu

ktory w ciagu 14 dni zarejestruje badz nie nasz klub

i jeszcze kasa chyba 500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niewątpliwe dobry pomysł, ale .....

 

Sprawa wygląda tak ze nie każdy będzie mógł przyjechać na taki zlot np. do Wawy!!!

Ja mieszkam na podkarpaciu (niedaleko krosna) i sam się zastanawiałem czy jest ktoś na forum kto jest z okolicy z kim można na poważnie pośmigać! Dla mnie takie dalekie wyjazdy będą się wiązały z dużym kosztem ale jeżeli np. byłoby to niedaleko to chętnie się dołączę do grupy klubowej. Więc jest to skomplikowana sprawa ale będę z niecierpliwością czekał na jej rozwiązanie. Jak sobie pomyślę ze przez jakieś tam miasto przejedzie np. 50 mztek na raz to aż mi się wesoło na duszy robi!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ochwalic statut klubu

wybrac zarzad : prezes , 2- vice , skarbnik

do tego 15 czlonków

wszyscy musza sie podpisac

i nalezy wyslac zgloszenie zalozycielskie do sadu

ktory w ciagu 14 dni zarejestruje badz nie nasz klub

i jeszcze kasa chyba 500 zl

 

 

Chore.

 

Moim skromnym zdaniem totalna mega komercha.. po kiego walca to zglaszac do sądu ??? Jakie korzysci daje prawny statut KLUBU ? .. moze to ze znajdziemy sponsora na majtki z napisem MZ ?

 

 

Moja wizja na te przedsiewziecie jest taka:

 

-fajna www,

-zlinkowac obecne forum,

-na stronie nie powinno zabraknąc skanów artykulów z prasy

-pokazac powinnismy nasz mordy i sprzety

-zrobic #irc`a o nazwie jakies tam np #mz -- moze byc i czat :D

-kalendarz imprez !!! --- na którym by sie podawalo date naszego spotkania , byc moze wpadnie jakis nieznajomy mzkowicz i nasze grono powiekszy sie

 

 

Co do organizacji spotkan i calego zaplecza to mysle o takim czyms: wspólnym glosem doszlismy do wniosku ze zrobimy spotkanie MZ w Warszawie. Ktos z nas mieszka w Wawie lub jej okolicach wiec najlatwiej bedzie takiej osobie cos zorgaizowac. Wiec wplacamy jakas kaske tej osobie na voode czy piwsko :D. Osoba ta kosi trawe na jakies polanie :D co by namioty rozbic :D i sie bawimy.. moze ktos wezmie gitarke ??? np Billy :D.

 

Sposobów na organizacje takich spotkan jest wiele.

 

.... I tym sposobem koncze tego posta, będzadz dalej w przekonaniu ze nie potrzeba zadnego zglaszania do sądu i innych tego typu "smiesznych" czyt. glupich działan

 

ps. PREZESY nie w modzie, teraz wszystkie panienki chyba jada na tabletach <lol>

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już wcześniej plany spotkań posiadaczy MZ, niestety nic z tego nie wyszło - mam nadzieję, że Wam się uda... heh, aż szkoda, że etkę sprzedałem, już widzę jaka impreza mogłaby być :D :D :mrgreen:

Wiem, że nie mi się wypowiadać w tym temacie, ale gdybym miał jeszcze etkę i coś do powiedzenia, to obiema rękoma podpisałbym się pod powyższą wypowiedzią vipera.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem z Klubem nie ma co się spieszyć, zorganizujmy się najpierw na stronie która będzie gotowa około 22 maja, zobaczymy ilu zarejestruje się użytkowników i np. po roku jak ekipa będzie się trzymać to pomyśliy o Klubie. Co do tych zlotów/spotkań to wiadomo że niezręcznie będzie komuś przejechać np 500 km swoją etką, aczkolwiek ja bym z chęcią na taka trase pojechał, kwestia pieniedzy na paliwo, zarcie i liczyc na to ze maszyna nie zawiedzie

Ciesze się że opowiadacie się ZA, prace nad stroną cały czas trwają, ewentualnie napiszcie tak jak Viper swoje koncepcje co do niej, co by się przydało, tylko bez przesady bo narazie mam tylko 30 mb z php i sql'em ale za free, ale na początek wystarczy :D

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Kozik

Zgadzam sie co do tego sadu (na tym poziomie to nie ma sensu) VIPER uchwiciles to co ja widzialbym w klubie mz. Zrzeszenie, kolesi co razem lataje, spotykaja sie, pomagaja sobie i przedewszystkim patrza na swoje MZ jak na cos wiecej niz kupka plastiku, aluminium, gumy itd. Spotkana mozna najpierw robic lokalnie a pozniej wybrac miejsce na cos wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej ZA. czekam tylko na prawo jazdy do listopada, remont mojej mz trwa i idze do przodu, jak tylko będę mógł legalnie wyjechać to oczywiście się piszę do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Kozik

micek, licze ze podasz link do strony jak tylko ruszy :mrgreen:

Tak sobie mysle ze to moze byc odpowiedni start dla klubu/zrzeszenia emzetowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek' date=' licze ze podasz link do strony jak tylko ruszy :mrgreen:

Tak sobie mysle ze to moze byc odpowiedni start dla klubu/zrzeszenia emzetowcow.[/quote']

 

 

no jasne :D myśle że w ten weekend będe mógł już coś Wam pokazać

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja Jestem Jak Najbardziej Za I jAk T<ylko Cos sie ruszy to dawac znac!!!!

 

Moim skromnym zdaniem uwarzam Tak jak MICEK powoli i wszystko sie uda!!!

STRONA TO PODSTAWA jak juz ona bedzie to sie wszyscy My EMZETOWICZE zgadamy i ustalimy, powoli powoli i powstanie klub gadzety MZ i kuma rórznych ciekawych rzeczy!!!

 

1. Musi by<c strona (gdzie wszyscy bysmy sie gromadzili)

2. Jak juz bedzie duza grupa zwolenników tych maszyn mozna zacząc dzialac :mrgreen:

3. Moze jakis powazny klub..... ( gadzety itp.)

 

MICEK DZIALAJ WiDZIE ZE DOBRZE KOMBINUJESZ OBY TAK DALEJ A NAPEWNO SIE UDA!!!!!!! :D :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to całkiem fajny pomysł, ale z tego co wiem zeby taki klub zarejstrować to byłaby ciężka sprawa, najchętniej to bym się opowiedział za pomysłem zrobienia klubu łączonego: Jawa, Mz, WSK, wtedy byłoby więcej ludzi no i więcej imprez i kontaktów, ale to jest tylko moja propozycja. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niewątpliwe dobry pomysł' date=' ale .....

 

Sprawa wygląda tak ze nie każdy będzie mógł przyjechać na taki zlot np. do Wawy!!!

Ja mieszkam na podkarpaciu (niedaleko krosna) i sam się zastanawiałem czy jest ktoś na forum kto jest z okolicy z kim można na poważnie pośmigać! Dla mnie takie dalekie wyjazdy będą się wiązały z dużym kosztem ale jeżeli np. byłoby to niedaleko to chętnie się dołączę do grupy klubowej. Więc jest to skomplikowana sprawa ale będę z niecierpliwością czekał na jej rozwiązanie. Jak sobie pomyślę ze przez jakieś tam miasto przejedzie np. 50 mztek na raz to aż mi się wesoło na duszy robi!! Pozdrawiam[/quote']

 

Mam ten sam problem co ty wrzysto w okolicy śmiga na japoniach a Mz to cięzko spotkać....mam qmpla w klasie co ma 150 tylko jakoś nie chce sie wybrac gdzies dalej szlaja sie tylko po okolicznych zadupiach.... :D

 

Pozdrawiam

 

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...