Skocz do zawartości

zakładam klub mz jawy i wsk


Szef
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o to:

 

Chore.

 

Moim skromnym zdaniem totalna mega komercha.. po kiego walca to zglaszac do sądu ??? Jakie korzysci daje prawny statut KLUBU ? .. moze to ze znajdziemy sponsora na majtki z napisem MZ ?

 

 

Moja wizja na te przedsiewziecie jest taka:

 

-fajna www,

-zlinkowac obecne forum,

-na stronie nie powinno zabraknąc skanów artykulów z prasy

-pokazac powinnismy nasz mordy i sprzety

-zrobic #irc`a o nazwie jakies tam np #mz -- moze byc i czat

-kalendarz imprez !!! --- na którym by sie podawalo date naszego spotkania , byc moze wpadnie jakis nieznajomy mzkowicz i nasze grono powiekszy sie

 

 

Co do organizacji spotkan i calego zaplecza to mysle o takim czyms: wspólnym glosem doszlismy do wniosku ze zrobimy spotkanie MZ w Warszawie. Ktos z nas mieszka w Wawie lub jej okolicach wiec najlatwiej bedzie takiej osobie cos zorgaizowac. Wiec wplacamy jakas kaske tej osobie na voode czy piwsko . Osoba ta kosi trawe na jakies polanie co by namioty rozbic i sie bawimy.. moze ktos wezmie gitarke ??? np Billy .

 

Sposobów na organizacje takich spotkan jest wiele.

 

.... I tym sposobem koncze tego posta, będzadz dalej w przekonaniu ze nie potrzeba zadnego zglaszania do sądu i innych tego typu "smiesznych" czyt. glupich działan

 

ps. PREZESY nie w modzie, teraz wszystkie panienki chyba jada na tabletach <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł :D Tylko szkoda że większość jest z Warszawy i wogule z daleka :? Ale to w sumie nic :D

Popatrzcie u mnie w okolicy jest taki klub "tuningowy", i myślę że można by go wziąć za przykład tego co wy chcecie zorganizować

http://www.tuningtg.com

 

W tym klubie jest wszystko co napisaliście czyli ładna stronka, forum zlinkowane na tuning.pl, logo też mają, czyli coś bardzo podobnego co wy chcecie zrobić tylko o innej tematyce :D Na początku jak dbali o ten klub, czyli organizowali zloty itp. to klub ładnie prosperował, potem to umarło, wymyślali jakieś głupie konkurencje, jakieś punkty za tuning 8O z nienormalną punktacją.

Myślę, że jak się uda wam zrobić ten klub to napoczątku będzie fajnie, ale potem będzie bardzo ciężko wam to utrzymać, w tym tuningowym klubie było bardzo dużo członków (samochodziarzy) i było im bardzo ciężko każdemu dogodzić, Mz'ciaży jest mało i im będzie jeszcze ciężej dogodzić 8)Wiec rozchodzi się tylko o to jak i kto będzie tym zażądzał, jeśli bedzie się przykladać bedzie dobrze, jesli po jakimś czasie się mu znudzi to, lub nie będzie sie tym interesował jak należy to klub wszybkim tępie upadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sorka ze zadko wpadam naprawie to

 

to ja napisze teraz mój nowy plan wolicie zeby był tylko klub mz tak?? to mozna zrobic wumie to tez fakt wiec ze strony prawnej jest troche gorzej mowi bo niewiedzałem ze trzeba rejestrowac klub a to kosztuje chyba koło 500 zeta mój kupel na tez ogulnopolskim klub wartburgów i niezajerestrował wiec moze dało b sie to jakos załatwic??? ja bede miał strone jako klub mz narazie bez wsk jawa jak wolicie pewnie ze zloty niebedą tak odrazu bo musie sie to rozwinąc czeakm na wszystkie propozycje najlepiej na Gg 2362515 i jetem za połoczeniem klubu napiszcie wszytko co was iteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miciek słuchaj u mnie maiało byc taie cos jak czat historia wszystkich mz dane techniczne cały warszat wiesz oc o chodzi wszystkie informacje na temat mz jakie znalazłem ogłosznia kluowicze jakis sklepik klubowy bda tam ruzne gazety ale jak bym sie połoczył z Twoim pomysłem co by wyszło ja szablon mam gotowy niedługo dam wam link napisz jak Ty to widzisz i napisz swoje pomysły i kto jest za zeby klub był tylko MZ niech daje odpowiedz na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema klubu niema sensu narazie rejestrowac 99% klubu w polse jest nielegalnie wiec... ja mam strone prawie gotową powinna sie ukazac jeszce w tym tygodniu chciałbym zeby powstały oddziały klubów w miastach róznych reklama moge sie zając mam sporo znajomosci na ten temat wiec z tym niebedzie problemu koszuli kupiki itp jak najbardziej mile widzane:) strona moja moze niebedzie naj lepsza ale z czasem wszytko da sie zrobic piszcie mi na gg wszystkie wasze plany ok jak wy to widzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie na poczatek to mała uwaga do twych wypowiedzi nie pisz cały czas nowych odpowiedzi tylko jak czegos zapomniałes to dopisz do tej starej, bo powiedz sam jak to wyglada 4 twoje posty podrzad

 

Ja zgadzam sie z viperem nie ma sensun narazie prawnie rejestrowac klubu

 

Pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz trzeba zrobic pierwszy test

zaproponowac adres strony i zarejestrowac domene

czyli zrobic zrzute na domene i np miejsce na serwerze

 

my w klubie 126p

zalozylismy www.126fan.pl

bo slowacki klub ma www.126fan.sk :buttrock:

i wykupilismy miejsce na serwerze 1 GB bo tyle ma strona (bez dzialu downolad)

jesli to sie uda zrobic to moze dalej tez bedzie dobrze

 

no chyba ze ktos zasponsoruje dobra domene i udostepni miejsce na szybkim serwerze

( nasz provaider to sie zalamal jak sie okazalo ile mamy wejsc na strone )

 

Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie, jak nam sie site rozkręci i wszystko będzie grało to zarejestruje domene, myślałem o www.mz-club.net i zorganizuemy jakiś lepszy serwer, ale narazie poczekajcie, niech strona ruszy i będziemy myśleć

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie przygotowałem i robie filie klubu w Olsztynie bedzie www i historia chłopaków sprzętów naszych i cosik na dodatek :mrgreen: w porozumieniu z kolegą

 

[email protected] :mrgreen: :buttrock:

 

Zapraszam wszystkich MZowiczów z Warmii i Mazur slijcie mi zdjęcia siebie Swoich MZ JAW i WSeK i opisy co tam w nich porobione powymieniane itp a wszystko ukaze sie na www. Kolega zapowiada ze dla klubowiczów beda tanie części np tłumik Sport za 50 zł i inne upusty cenowe mamy juz dostawce czesci który chce współpracowac podobno pytania do kolegi kierójcie [email protected] a do mnie materiały i zdjecia na [email protected] :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, krucze, jak tak dalej będzie to nasz plan nie wypali, każdy założy filie w swoim mieście i będzie d*pa.. zróbmy coś razem, wspólnie, bo jak sie podzielimy to nic nam z tego nie wyjdzie

 

jak pisałem zajme się tym wszystkim wraz z pomocą kolegów Szefa i Zaglady

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

 

dopisane:

 

tak myśle że można by zrobić poprostu różne grupy, coś podobbego do grup na forum (grupa południe, wschód etc..) Widze to tak, po kliknięciu linku Klubowicze ukaze mapka polski, zainteresowany klika w daną cześć kraju i jest przekierowany w zależności gdzie kliknął do danej drupy, każda z grup będzie miała swoją podstrone.

 

Myśle że tak to można najlepiej zorganizowaćm bo jak porozbijamy się na kilka różncy stron to .. d*upa będzie

 

jake zrobić grupy, podzielić województwami czy regionami, może jeszcze inaczej.? napiszcie jak to widzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...