Skocz do zawartości

zbieg okoliczności


Majkiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w tym roku ten sk***iel z tego wywiadu wpie*dolił mi 10 pkt i 500 pln na marszałkowskiej za whellie!!!

I nie chciał mi przepuścić chociaż był sam :lapad:

 

 

Powiem Ci że podobną sytuację miałem, też był sam i nie dało się nic dogadać. Co dziwne nawet nie chciał słuchać i od razu zaczął gadkę o przekupstwie.

Coraz gorzej się dogadać czy to trasa czy miasto.

Edytowane przez rumian_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku ten sk***iel z tego wywiadu wpie*dolił mi 10 pkt i 500 pln na marszałkowskiej za whellie!!!

I nie chciał mi przepuścić chociaż był sam :lapad:

 

 

a może uratował Ci życie?

 

sam nie jestem św. ale nie bądźmy hipokrytami ... będziemy zapie**alać po mieście 200km/h światła to stoppy i whellie i jeszcze mamy pretensje że mandat dostałem...

 

trzeba się z tym liczyć ... a dwa akurat na mieście podczas gumowania ginie nas dużo... i także czasem wyjadacze... 1000razy się uda a 1001 NIE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No właśnie i tego jednego zjawiska nigdy nie zrozumiem. Prawdziwy motocyklista, taki pełną gębą idzie sobie kupić kask za 2000, żółwia i buty najbezpieczniejsze na świecie i przedstawia sobą full profesjonalizm - daje dobry przykład innym jak ważne jest bezpieczeństwo po czym..... jedzie na jednym kole przez centrum miasta. To na h** mu cały ten wypasiony ekwipunek jak za chwilę udowadnia, że w d**** ma bezpieczeństwo własne a co gorsza innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku ten sk***iel z tego wywiadu wpie*dolił mi 10 pkt i 500 pln na marszałkowskiej za whellie!!!

I nie chciał mi przepuścić chociaż był sam :lapad:

 

mi kiedys ktos ladnie tlumaczyl, ze motocykl poruszajac sie na wheelie jest w dalszym ciagu pojazdem jednosladowym i wystawianie mandatu w takich sytuacjach jest nieuprawnione... ;)

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys ktos ladnie tlumaczyl, ze motocykl poruszajac sie na wheelie jest w dalszym ciagu pojazdem jednosladowym i wystawianie mandatu w takich sytuacjach jest nieuprawnione... ;)

 

tylko nie mów tego przy policji bo wpier***ol dostaniesz od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tego jednego zjawiska nigdy nie zrozumiem. Prawdziwy motocyklista, taki pełną gębą idzie sobie kupić kask za 2000, żółwia i buty najbezpieczniejsze na świecie i przedstawia sobą full profesjonalizm - daje dobry przykład innym jak ważne jest bezpieczeństwo po czym..... jedzie na jednym kole przez centrum miasta. To na h** mu cały ten wypasiony ekwipunek jak za chwilę udowadnia, że w d**** ma bezpieczeństwo własne a co gorsza innych.

taka osoba ma naprawdę w dupie czy daje przykład innym czy nie. Ubiera się dobrze, bo po prostu wie jak będzie jeździć i w razie kuku chce zminimalizować straty. Żadnej zbędnej filozofii, każdy dba o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka osoba ma naprawdę w dupie czy daje przykład innym czy nie. Ubiera się dobrze, bo po prostu wie jak będzie jeździć i w razie kuku chce zminimalizować straty. Żadnej zbędnej filozofii, każdy dba o siebie.

O.K, ale nadal brak logiki w tym, że strojem chce zminimalizować straty a za chwilę sposobem jazdy próbuje je zmaksymalizować. Poza tym na jadąc na jednym kółku w centrum miasta ryzykujesz nie tylko swoim zdrowiem ale i innych bo nie powiesz mi chyba, że jak ci dzieciak wyskoczy na drogę to zdążysz zrobić hamowanie awaryj

ne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj chodzi o to, że biker kupuje dobre ciuchy bo wie, że jego styl jazdy jest niebezpieczny. Gdyby tak nie było to by latał w t-shircie. Liczy się z możliwością wypadku i po prostu chroni własną d*pę. A poza tym przeczytaj swoją sygnaturkę. Nie da się zrozumieć świata :biggrin:

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj chodzi o to, że biker kupuje dobre ciuchy bo wie, że jego styl jazdy jest niebezpieczny. Gdyby tak nie było to by latał w t-shircie. Liczy się z możliwością wypadku i po prostu chroni własną d*pę. A poza tym przeczytaj swoją sygnaturkę. Nie da się zrozumieć świata :biggrin:

Dzięki Majkiel, wreszcie konkretna odpowiedź na konkretne pytanie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...