Skocz do zawartości

Prośba o ocenę składu mieszanki na podstawie wyglądu świecy


PGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mój problem zaczął się jak podkręciłem trochę dozownik i wszystkimi możliwymi nieszczelnościami wydechu zaczął lać się olej (dodatkowo lało się jeszcze z tłumika).

 

Teraz trochę skręciłem ślimaka od dozownika (w granicy znaczników) i jakby mniej tego wyłazi. Od operacji skręcenia przejechałem ok. 200km w większości bez pyrkania ;) Chciałbym się dowiedzieć czy wg. Was wszystko jest ok dlatego też poniżej wstawiam zdjęcie świecy i proszę o jakieś podpowiedzi oparte na jej wyglądzie. Z góry dzięki.

 

ŚWIECA

Edytowane przez PGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2T to świeczka wygląda ładnie. W mojej starej SHL M11 wygląda odrobinkę ładniej, a jeżdżę na Mixolu mieszanym na oko. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Wyczyszczę wydech w pierwszej kolejności i będę obserwował czy znów go nie zasyfia, bo w tym momencie jest tragicznie zawalony i brudzi mi wszystko w motocyklu tak jak napisałem wyżej :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy u Was przy prawidłowych proporcjach olej - benzyna też jest tak zasyfiony gwint od świecy, tzn. czy jest to objaw poprawnie dobranych proporcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto to Kawasaki KDX 125. Świeca na sto procent jest dobra - taka jaka powinna siedzieć w tym silniku. Gwint wydaje się też być ok (nie ma problemów z wkręcaniem / wykręcaniem świecy, pod palcem wydaje się być taki jak powinien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...