Skocz do zawartości

Mały i tani samochodzik


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, sprawdziłem sonde miernikiem, napięcie ciągle sie zmieniało w normie, czyli teoretycznie sprawna. Powodem zamulania były popękane wężyki na przepustnicy od podciśnienia którymi ciągnął dużo lewego powietrza. Po zrobieniu tego zaczął w miare normalnie chodzić nie muli nie szarpie, tylko jak mu mocno depne łapie zadyszke. Lecz spalanie nie zmieniło sie nic co mnie najbardziej wku...ło. Po świętach idzie na regulacje jak już to nie pomorze to go chyba rozp....ole. :icon_twisted: . A co najdziwniejsze po zmianie wężyków zaczął działać wentylator na chłodnicy co mnie kompletnie rozłożyło na łopatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Troche czasu już śmigam astrą więc moge co nieco napisać. Co do gazu to spalanie po regulacji spadło do 8,5-10 czyli jak najbardziej w normie. Ktoś pisał że tani samochód i będzie sie sypał, po pół roku eksploatacji oprócz tego co pisałem wcześniej wymieniłem tylko tuleje metalowo gumową w wachaczu aż 11zł i to wszystko, czyli nie zawsze tani samochód to skarbonka. Nigdy nie zdażyło mi sie że nie wróciłem do domu, zimą paliła w największe mrozy bez problemu, robiłem nawet na osiedlu jako dostawca prądu. Teraz myśle pojeździć jeszcze troche i przesiąść sie na... a jakże Astre tyle że gsi 16v, lub Civica ewentualnie Prelude, lecz tańszego samochodu w utrzymaniu niż astry chyba nie znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najznamienitszych marek wypuscila samochod, ktory sie po prostu... przewraca.

 

Potem niby wprowadzono szereg ulepszen, np. seryjne esp, bez ktorego to auto sobie nie radzi. To tak jakby dziwka została porządną kobietą.

 

Jest masa aut w tym segmencie i nie widzę najmniejszego sensu pakowania się w A klase, chyba, że cena jest naprawdę atrakcyjna, albo ktoś po prostu MUSI mieć gwiazde na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat dalej kręci się wokół małych samochodów, pozwole sobie zadać pytanie. Dużo osób doradzało mi astre, kupiłem i nie żałuje ani troche. Teraz chce coś z większym silnikiem konkretnie dalej astre tylko 1.8 16v, 2.0 8v lub 16v. Może ktoś z forumowiczów ma taką i może coś napisać. Najłatwiej dorwać 2.0 8v, oczywiście musi mieć podtlenek LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...