Skocz do zawartości

Hayabusa 1300% Carbon


Gość Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dyzio

jesli chodzi o oryginalny wahacz co do funkcji to tez nie mialem co nazekac jedyne co mi sie przy nim nie podobalo,byl tak ohydnie pospawany jakby go ktos slepy spawal.Nie bylo to u mnie wyjatkiem wszystkie Hayabusy jakie widzialem bylo to samo.Jak zaczalem przerabiac to bylo to pierwsze co wylecialo na zlom.

 

@zombas

a ja myslalem ze mam najlepszy motocykl :cry: :)........... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Adam i gratuluję. Chylę czoło przed takimi przeróbkami. Mnóstwo pracy i zaangażowania. O kasie nie wspominam, bo ludzie pochłonięci pasją starają się nie myśleć o wsadzonmych w moto pieniądzach. Jedno mnie jednak nurtuje pytanko :?: Robota trwała cztery lata. Czy szlag Cię nie trafiał na myśl, że tak długo nie jeździłeś swoją maszyną :?: i jak sądzę kolejne domniemane terminy zakończenia prac stale odwlekały się ,jak to bywa w podobnych przypadkach (niestety również w moim). Jeszcze raz gratulacje :) i pozdrawiam słoneczną Italię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przynajmniej dwa razy w miesiacu na torze wyscigowym w Monza albo Mugello.

a moze pochwalisz sie jakie czasy wykreciles tym "monstrum" na tych torach? Oczywiscie dla porownania moglbys podac czasy innych maszynek... :) :lapagora:

 

Motor SUPEERRR! :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yaaro

robota trwala cztery lata,ale nie bylo to grzebanie codziennie przy nim tylko np:tydzien grzebania,tydzien jezdzenia pozniej znowoz z tydzien grzebania ze ddwa tygodnie jezdzenia i przez caly czas jakies poprawki.Nie bylo tak ze stal przez cztery lata caly czas w warsztacie.Cztery lata bez motoru tego sobie nie moge wyobrazic :) :D :D.

Zycze Tobie osiagniecia Twoich celow jakie sobie postawiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no...

Gratuluję !!!

Piękne MOTO.

 

...skąd wziąłeś tyle Carbonu ? ...chyba kopalnię węgla kupiłeś. (daj trochę zarobić biednym, polskim górnikomi kup w Polsce... :) )

 

Jeszcze raz GRATULUJĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytus

w Mugello najlepszy czas jaki osiagnelem to 1`59"979 dla porownania rekord to 1`52"601,tor w Moncy nie lezy mi za bardzo tam mam dosyc mizerne wyniki i do tego wypadek z trzy miesieczna wizyta w szpitalu. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma Carbontec lub Carbotech robi tekie od lat do Ducata, może oni. Tylko nie znam nawet kraju, z którego pochodzą te firmy. Jedna z nich chyba z Wielkiej Brytanii. Zapewne rama taka kosztuje, więcej niż używana, seryjna Hayabusa :| . Jeśli nie znajdziesz gotowej takiej ramy w ofercie którejś z firm, to może zleć robotę w kraju. W Bielsku Białej jest firma produkująca samoloty, również prototypy, zapewne za kupę szmalu ale jak widzę to Cię nie zniechęca, a wiem że olbrzymie ilości karbonu zakupują (chyba z Francji) i tworzą poważne konstrukcje. Namiary: Zakład Remontów i Produkcji Sprzętu Lotniczego, Bielsko Biała, tel 033/81-50-110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yaaro

z firma Carbotech tez juz rozmawialem, i z wieloma innymi.Znam wszystkie firmy w europie ktore robia czesci do motocykli z carbonu niestety nikt nie chce sie podjac tej roboty :) :) :) .Trzeba bedzie sprobowac za wielka woda.

Dzieki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytus

w Mugello najlepszy czas jaki osiagnelem to 1`59"979 dla porownania rekord to 1`52"601,tor w Moncy nie lezy mi za bardzo tam mam dosyc mizerne wyniki i do tego wypadek z trzy miesieczna wizyta w szpitalu. :cry:

 

Rekord Mugello to 1'52"601... a możesz mi powiedzieć o jakiej klasie mówisz?

Z tego co wiem to Rossi na Yammie w tym roku 1' 51.258 ale nie jest to istotne.

 

Kolejna sprawa... Chcesz powiedzieć że Hayabusą wykręciłeś czas o +/- 7 sek gorszy od Rossiego??!!

Hehehe. muszisz byc prawdziwym mistrzem...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@climat

z tego co ja wiem to rekord na tym torze nalezy do Tohru Ukawa (Honda) Moto GP 1`52"601.Piszesz ze Rossi wykrecil jeszcze lepszy czas`1`51"258, mozliwe ? jeszcze to do mnie jakos nie dotarlo dzisiaj sprawdze to.Czyli bylbym o 7 sek gorszy od niego.Moja hayabusa to nie jakas tam hayabusa przyspieszenie i predkosc maksymalna niewiele odbiega od motocykli z Moto GP.Czas 7 sek gorszy od rekordu moze sie wydawac dlo zwyklego czlowieka niewiadomo czym,ale w tym sporcie 7 sek to jest bardzo dozo.Jakby to rozlozyc na czas trwania wyscigu na kazdej rundzie 7 sek do tylu to wyglada to juz calkiem inaczej.Nie uwazam sie tez za jakiegos mistrza i nie jestem Valentino Rossi,ale motocyklem jezdze juz od pietnastego roku zycia i ja ze swoich osiagow jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Adam... ja wszystko rozumiem ale motocykle motogp to nie są jakieś tam tuningowane zabawki tylko ważące +/- 148kg potwory o mocy przekraczającej 240 kucy których cena najmu (bo jak pewnie wiesz nie można ich kupić) wynośi chyba 1,5 mln USD rocznie + części (około 2-6mln USD).

7 sek różnicy to jest nic i nie tylko dla "przeciętnego" człowieka. Na porannej sesj kwalifikacyjnej na LeMans dziś rano różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim zawodnikiem wynosiła 4 sek.

Gdybyś Hayabą wywalił taki czas to na 100% był byś w drafcie do któregoś teamu fabrycznego w MOTOGP.

 

Idąc dalej w takim razie czy możesz mi pokazać skan z wyników sesji w której brałeś udział?

Jestem pewnien że skoro tak dobrze pamiętasz swój czas to możesz to udowodnić w nie jeden sposób.

 

Będę wdzięczny gdyż bardzo chciałbym sobie udowodnić że nie mam racji i jest gdzieś jakiś Polak który naprawdę szybko jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...