Skocz do zawartości

Tor Radom


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, przekonaliście mnie. Muszę jeszcze zorganizować sobie wolny poniedziałek albo piątek i wyskoczę. Wszyscy macie takie zajefajne foty w awatarkach w dużych pochyleniach. Też chciałbym sobie podobną cyknąć, tylko czy fotograf uchwyci tą ulotną chwilę, bo mam wrażenie że po takim złożeniu, następna sekunda to w moim przypadku snop iskier, połamane kierunki i podnóżki :icon_mrgreen: Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na torze. W razie co duża czarna XJ to ja :icon_twisted:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, przekonaliście mnie. Muszę jeszcze zorganizować sobie wolny poniedziałek albo piątek i wyskoczę. Wszyscy macie takie zajefajne foty w awatarkach w dużych pochyleniach. Też chciałbym sobie podobną cyknąć, tylko czy fotograf uchwyci tą ulotną chwilę, bo mam wrażenie że po takim złożeniu, następna sekunda to w moim przypadku snop iskier, połamane kierunki i podnóżki :icon_mrgreen: Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na torze. W razie co duża czarna XJ to ja :icon_twisted:

Spokojnie, to nie taka ulotna chwila :) . Parę razy pojeździsz po torze, popytasz ogarniętych ludzi, którzy będą jeździli wtedy co i Ty i po jakimś czasie będziesz się składał automatycznie. Tyle, że XJ pewnie jest ciężka, no i będzie miała stosunkowo nisko położone podnóżki (szybko zaczniesz trzeć) i najpewniej miękkie zawieszenie. Ale jak byś miał dobre sportowe opony o odpowiednim profilu, to i tak będziesz miał ekstra latanie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytasz ogarniętych ludzi, którzy będą jeździli wtedy co i Ty

 

To często nie jest dobry pomysł. Gdy się zaczyna prawie wszyscy wydają się ogarnięci, a tak przecież nie jest.

 

Mała xjota doganiała na torze szybsze sprzęty więc jestem pewien że i duża potrafi dać sporo radości :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykupiłem na Picasie miejsce - ale 1 karty nie chciało przyjąć, zapłaciłem drugą i czekam na potwierdzenie dostępności. Także jak już będzie - to wrzucam resztę z 21go + wszystko z 7go.

 

P.S. Jednak jakieś miejsce na serwerze było by naprawdę super - bo naprawdę dużo osób do mnie dzwoni i pyta i chce podjechać po foty, już pen-drive 16 giga jest w obiegu zresztą...

 

EDIT - jedzie ktoś jutro ? Dzwoniłem do Radomia - jeżeli nie będzie padać to będą jazdy od 9 do 18, w tym druga sesja od 14 do 19 - 60 zeta.

 

Ja jadę jutro do Katowic stroić zawiechy, i chyba na 2gą sesję się wyrobię.

 

...

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego proponuje wypad w poniedzialek :D 29.08 ... ja ze znajomym wybieramy sie na caly dzien ... jak ktos jedzie z daleka na kolach, proponuje spanko z niedzieli na poniedzialek w Oronsko , namiary na extra hotelik moge podac na priv'a ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ma ktoś może reszte(więcej) zdjęć z 21.08.2001 ??

byłbym wdzięczny

 

Ja mam - jak chcesz to zadzwoń, wpadnij to Ci dam do zgrania. Pendrive ze zdjęciami jest w obiegu.

 

 

KTOŚ WIE - do kiedy będą weekendowe jazdy w Rrradomiu? Do końca września gdzieś ?

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.09 (środa) motocykle

09.09 (piątek) motocykle

11.09 (niedziela) motocykle

12.09 (poniedziałek) motocykle

14.09 (środa) motocykle

treningi odbędą się w każdy poniedziałek, środę, piątek września, o ile pozowoli pogoda. Kolejne weekendy - terminy zostaną podane później.

 

Na razie tylko tyle na stronie internetowej wyczytałem.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbierzemy ekipe żeby na jakiś dzień w tygodniu albo weekendowy wyskoczyć jeszcze ? Ostatnie podrygi torowe w tym roku pewnie...

 

Może następna niedziela ? W sumie to sporo zalezy od pogody...

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...