Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 600 srad 97r jak zrobić synchro gażników


warka20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam pytanie a raczej prośbę posiadam od niedawna wakuometry i chciałbym sobie wyregulować gazniki w Suzuki GSXR 600 SRAD rocznik 97 jakie mają być parametry na wakuometrach bo nie mogę sobie poradzić i nie mogę tego znaleść jakie mają być parametry.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Edytowane przez warka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanie a raczej prośbę posiadam od niedawna wakuometry i chciałbym sobie wyregulować gazniki w Suzuki GSXR 600 SRAD rocznik 97 jakie mają być parametry na wakuometrach bo nie mogę sobie poradzić i nie mogę tego znaleść jakie mają być parametry.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

 

...

 

Na pewno wiesz co chcesz uzyskac?

 

Synchronizacja to ustawienie przepustnic tak, aby na kazdym wlocie bylo takie same podcisnienie.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Na pewno wiesz co chcesz uzyskac?

 

Synchronizacja to ustawienie przepustnic tak, aby na kazdym wlocie bylo takie same podcisnienie.

 

 

Właśnie wiem na czym to polega tylko muszę mieć parametry żeby ustawić je poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem na czym to polega tylko muszę mieć parametry żeby ustawić je poprawnie

 

No to wlasnie chyba nie wiesz

 

Nawet gdyby ktos Ci podal to fizycznie niemozliwe jest zebys takie ustawil :D

Przeczytaj czym jest synchronizacja w moim ostatnim poscie. Tam jest odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos to robi za pomoca wezyka z olejem nie przychodza do glowy takie dylematy ale jak sie podlaczy wakunometry to czlowiek zaczyna sie zastanawiac czy wyrownac do tej wyzszej wartosci czy nizszej :icon_mrgreen:

Piwo w szklankach tez mozna wyrownac przez upicie z pierwszej lub dolanie do drugiej co nie znaczy ze w obu przypadkach piwa ogolem jest tyle samo.

Edytowane przez fazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równanie do górnej wartości, czy dolnej? Litości. Ustawiasz równo przy określonych obrotach silnika.

 

Druga sprawa. Nie do końca macie rację, że nie ma podawanych wartości. Często są, co pozwala tylko sprawdzić poprawność regulacji silnika (wpływ ma np. ustawienie składu mieszanki na biegu jałowym) i ogólną sprawność silnika, szczelności króćców ssących itp. Nie można jednak zakładać, że robimy synchronizację pod konkretną wartośc. W wielu przypadkach jest to wręcz niemożliwe. Najważniejsze jest po prostu równe ustawienie. To wszystko. Tu trochę więcej na ten temat, pisałem kiedyś tekst na ten temat:

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56423,2720482.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...