Skocz do zawartości

Prawo Jazdy kat. A2


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Jako, ze wielu mlodych pyta o date od kiedy wprowadzone bedzie nowe PJ kat. A2.

 

W/g prawa europejskiego zmiany musza wejsc do dnia

 

19. Stycznia 2013 r.

 

P.S. kazdy kraj ma prawo wprowadzic to prawo wczesniej, a czy wprowadz, to sie okaze :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze uda mi się zrobić kategorię A przed wprowadzeniem. 10.10.2012 skończę latka :icon_mrgreen: . Najdurniejszą rzeczą jest to A2. Już lepiej byłoby zrobić ograniczenia wiekowe co do kategorii A. Przynajmniej tyle razy za kurs nie musiałbym płacić. Co najgorsze z własnej kieszeni. A 700zł piechotą nie chodzi. 166zł egzamin. Państwo kase Ciągnie coraz bardziej. Jak już powiedziałem durny pomysł i zdania nie zmienię.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Jako, ze wielu mlodych pyta o date od kiedy wprowadzone bedzie nowe PJ kat. A2.

 

W/g prawa europejskiego zmiany musza wejsc do dnia

 

19. Stycznia 2013 r.

 

P.S. kazdy kraj ma prawo wprowadzic to prawo wczesniej, a czy wprowadz, to sie okaze :biggrin:

 

:crossy:

 

 

 

A2 czyli te całe nowe przepisy łącznie z pełnym A od 24 lat tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych co juz maja królewskie A juz to nie dotyczy :)

Przepisy nie działaja wstecz..

 

 

Zajebis*ie duzo wniosles do tematu, tylko pogratulowac ! :banghead:

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba nie zanosi się aby nowe przepisy miały wejść od nowego roku? bo zaczynam się martwić, że może wejdą..? urodziny mam 25 lutego czyli w grudniu mogę się już zapisać.

Da radę się zapisać na A w grudniu?

Tzn w zimie przynajmniej samą teorie zrobić.

Kiedy się w przybliżeniu zaczynają jazdy po zimie? czy to jest tylko uwarunkowane od pogody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słyszałem ,że z dniem 01.11.2010 mają wejść te nowe przepisy odnośnie PJ, czy może to ktos zdementować??

 

a możesz podać źródło tego "słyszenia"? najlepiej nr dziennika ustaw... bo od dobrych 2 lat co rusz ktoś "słyszy", a potem się okazuje że laryngolog potrzebny :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua, mówił tak instruktorek mojego kolegi który zdaje a1 i on mu tak powiedział...jednak co mnie zastanowiło on mu powiedział że kat a1 i b1 zostanie "zlikwidowana" co jest niedorzeczne ,chyba że zmienili tą ustawe :) a poza tym gdyby to była prawda to szum medialny wokół tej sprawy byłby dość duży:)

Jednak wolałem zapytać aby nie było ---> :eek:

Tak więc wszyscy zainteresowani nowymi kategoriami PJ , póki co nie ma się co stresować:)

Pzdr :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żeby nie było" to wypadałoby się zapoznać przynajmniej z pierwszymi 2-3 stronami projektu nowej ustawy, która była linkowana już kilka razy w poprzednich tematach o "nowym prawku" - bo tam są definicje kategorii

a temu instruktorowi możesz ode mnie przekazać, że jest cymbałem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żeby nie było" to wypadałoby się zapoznać przynajmniej z pierwszymi 2-3 stronami projektu nowej ustawy, która była linkowana już kilka razy w poprzednich tematach o "nowy prawku" - bo tam są definicje kategorii

a temu instruktorowi możesz ode mnie przekazać, że jest cymbałem

jsz

ode mnie też. to cymbał. brzmiący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a temu instruktorowi możesz ode mnie przekazać, że jest cymbałem

jsz

ode mnie też. to cymbał. brzmiący

 

Już widzę jak leci mu to powiedzieć.

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiedziałem durny pomysł i zdania nie zmienię.

Mając tyle lat też tak myślałem.

Chciałem A zrobić w wieku 16lat, nie mogłem więc jeździłem 2 lata bez prawka :icon_razz: :icon_razz:

Teraz już mając pojęcie na temat ruchu ulicznego to bardzo dobry pomysł.

 

Podrośniesz to zrozumiesz o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...