Skocz do zawartości

problem z odpaleniem


mancinsan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam nadzieje ze mi pomozecie koledzy !

zacznijmy jednak od przedstawienia kolezanki ktorej tyczy temat

KAWASAKI ZX636 A1P 2003 , 12 tys km prebiegu

a problemem jest jak przeczytaliscie w temacie- odpalenie motoru, wyslalem wiec go do mechanika na regulacje gaznikow ,wymiane swiec ,filtra powietrza , po wymianie motor dalej ma problem z odpaleniem za rowno na ssaniu jak i bez niego ,akumaltor wydaje mi sie ze jest dobry bo jak probuje odpalic to kreci , jak mu dam troszke gazu przy odpaleniu to zalapie ,

 

dzieki z gory za pomoc

 

p.s czasami motor zalapie za 1 razem ale to czasami :banghead: ,dodam ze motor stoi na zewnatrz

jeszcze raz dzieki :notworthy:

 

pozdro :flesje:

 

Nikt nie pomoże ??

Lipa będzie trzeba znów kasiore u mechanika zostawić :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba będzie tą kasiorę stracic i odstawić do mechanika ale innego, bo ten się nie wykazał zdolnościami zadowolenia klienta tylko zmienił świece, wyregulował gaźniki(albo i nie) i załapał kasę.

Pierwsze co w takim momencie co mi przychodzi do głowy(jeśli ma dobrą kompresję) to wina gaźników.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to lipa jutro smigam z reklamacja troszkę kasiory wlozylem także trzeba jechać się klocic!!!!

co do zaworow to tez był regulowane ( taka mam nadzieje ) za to placilem ,

a co do tego co robi po odpaleniu : odpalam go na ssaniu nagrzeje się wylaczam ssanie i chodzi dobrze nie całuje na obratach ani nie gasnie!!!

 

Coś mi się wydaje ze jak tu kolega pisał ch... Został wyregulowany szkoda gadać

 

Ale dalej czekam może ktoś miał pododobny przypadek

 

pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to lipa jutro smigam z reklamacja troszkę kasiory wlozylem także trzeba jechać się klocic!!!!

 

Aaatam kłócić. Jak mechanik grzebał i po tym jest jeszcze gorzej to za darmo i poza kolejką powinien zrobić tak aby było jak należy. Nie ma zmiłuj. Albo niech od razu się przyzna że się nie zna i za "damski ój" bierze kasę. :icon_evil:

 

Na moje to gość wyczyścił gaźniki, ustawił wg.serwisówki i się zgubił w akcji co jest grane. A robić wg.serwisówki to byle głupek potrafi. Dane z książki nie zawsze "naprawią" motocykl. Trzeba samemu wiedzieć gdzie szukać problemu.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę w sobotę i spytam mam nadzieje ze mnie nic nie skasuja !!!!

Najgorsze ze to niby dobry warsztat i polecalo mi go paru ludzi !!

No zobaczymy wydaje mi się ze zrobilem najważniejsze rzeczy które mogą być przyczyna , i to mnie boli boje się. Żeby nie było to coś bardzo powanego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaatam poważnego. Nie będzie tak strasznie, tylko mechanik kumaty musi być, musi pomyśleć (własnoręcznie) i zrobić co trzeba.

 

Jesteś w PL czy w UK? Jeśli UK to twardo z nimi "jedź". Mają obowiązek zrobić dobrze, a jak robią źle i dymają na kasę to grozi im surowa kara. Nie to co w PL.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze dzysze wolnych obrotow sa za bardzo wkrecone i mieszanka jest za bogata

u mnie jest 3 obroty od pelnego wkrecenia

 

jak wyglada sytuacja ze schodzenie z wysokich obrotow? szybko czy raczej staje np na 3k i po kilku sekundach opadaja do predkosci nominalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...