Skocz do zawartości

Kto wie coś o KAWASAKI ZXR 750R??


Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle wszystko zalezy od stanu sprzeta, nie zapodales fotki nie podales przebiegu ale zakladam ze skoro masz na niego ochote to zle z nim nie jest, jedyne na jaki temat sie mozna wypowiadac to cena, ktora nawet za model H jest jakby atrakcyjna, dla mnie osobiscie wersje H maja brzydki kwadratowy zadupek i szukalbym czegos po '91 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadupek zawsze można jakoś wymodelować czy też udoskonalić :D fotek jeszcze nie mam ale za niedługo bede takowe sposiadał to zapodam. ten sprzecik jest sprowadzony pare lat temu i stoi w garażu. jest własnością chrzestnego mojej kobity tak wiec szajsu by minie wciskał.

o tych sprzetach czytałem ze są max twarde i mają jeszcze jedną wade krzywią sie przednie tarcze hamulcowe

nie wiem czy to prawda

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio moim zdaniem , tym bardziej , że za tą cene masz naprade niezły sportowy sprzęt , model H jak sie nie myle oprócz troche brzydkiej dupy ma też takie rury poprowadzone za owiewką (od powietrza czy czegoś tam ) to wygloąda moim skromnym zdaniem całkiem rasowo :D Ale podsumuje to tak jak większość -zależy od stanu , jeśli jest faktycznie OK to taniość Bracie , tanoisć widze hehe . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o krzywiace sie tarcze to dochodza do tego wycieki oleju z przedniego zawieszenia ale problemy te dotycza tylko modeli H1, po 1990 roku w modelu H2 usterki te usunieto, z tym ze z tarczami mozna sobie latwo poradzic wymieniajac orginalne klocki(podobne one sa winne) na jakies zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że model H1 to 89r a H2 to 90 i praktycznie niczym się one nie różnią

nic nie wiem i nic nie słyszałem na temat wycieków z zawieszanie i to samo tyczy się tarcz hamulcowych moze to przypadłośc tej konkretnej sztuki

zadupek faktycznie jest brzydki ale i bez problemu mozna zaadoptować od nowszej ZXR

moim zdaniem cena jest tez oki zakaładając ze sprzęt jest faktycznie w dobrym stanie

faktycznie ten model ma te rury dolotowe powietrza wyglada to fajnie jak sa one orginalne (często spotyka sie rury od odkurzacza w zastępstwie)

duża wada tego sprzętu jest jeszzcze duża masa która powoduje ze jest on niezbyt wygodny w prowadzeniu

odrazu po zakupie (jeśli nie zostało to jeszcze zrobione) sugerował bym wymiane amortyzatora tylnego na inny (mozna dopasować od zx9r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nika jeśli nie zauważyłaś to nie wszystkich stać na super sportowe nowe motocykle w naszym kraju. ZXR nawet 17 letnia przejedzie jeszcze wiele kilometrów i jej serwis nie będzie wcale taki drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zauważyłaś to nie wszystkich stać na super sportowe nowe motocykle w naszym kraju. ZXR nawet 17 letnia przejedzie jeszcze wiele kilometrów i jej serwis nie będzie wcale taki drogi

dokładnie jeśli będzie dbał wymieniał oleje to powinien jeszcze sporo km wykręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten motor nie jest aż tak barzdo wyeksploatowany w polsce stoi w garażu pare lat i w niemczech też stał od czasu do czasu był odpalany i pare rundek zrobił koło bloku tak więc nie jest bardzo wytłuczony mysle ze jak kupię tego sprzeta to bede bardzo zadowolonym posiadaczem ściga :P pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zauważyłaś to nie wszystkich stać na super sportowe nowe motocykle w naszym kraju. ZXR nawet 17 letnia przejedzie jeszcze wiele kilometrów i jej serwis nie będzie wcale taki drogi

dokładnie jeśli będzie dbał wymieniał oleje to powinien jeszcze sporo km wykręcić

tak tylko ciekawe czy poprzedni wlasciciele dbali o niego ;)

znam przypadek jednej takiej H , od 3 lat moze z 2000km zrobila , na serwisie czesciej niz 2T cross :lol:

a jak cie nie stac na sportowy motocykl to qp sobie turystyczny :!:

zreszta nie ma takich cudow by sprawny sportowy motocykl qpic za 5 tys zl 8O za tyle to mozna qpic rame albo silnik :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijacie jeden bardzo istotny przynjamniej dla mnie fakt... ten motocykle jest zajebiście niewygodny!!! mój kumpel miał takiego ZXR i jak się nim przejechałem to wrażnia były średnie, więc jeśli to ma być pierwsze moto to nie polecam niestety

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

helo... ostatnimi czasy ogladalem rozne info na temat ZXR 750 i np na scigacz.pl pisza ze konkretna jazda zaczyna sie tym motocyklem dopiero od 10 000 obrotow a przy 12 000 jest juz czerwona krecha... wiem ze moto robione bylo glownie z mysla o torze ale czy w codziennej badziej agresywnej jezdzie po drogach to do 10 000 obrotow nie wyrywa z kapci?

 

Dzis bylem u znajomego ktory ma ZXR 750 z 95 roku i moto naprawde ladnie sie prezentuje... stala obok CBR 600 F3 gabarytami to sie roznia te motorki oj roznia :icon_biggrin:

 

szukalem w archiwum ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...