Skocz do zawartości

Kto zakłada żółwia na plecy?


Barfi84
 Udostępnij

CZY ZAKŁADACIE ŻÓŁWIA JAK JEŹDZICIĘ   

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY ZAKŁADACIE ŻÓŁWIA JAK JEŹDZICI

    • TAK
      81
    • NIE
      89


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde .... ja takie coś wsadze pod Kurtkę ale wtedy nie zepne spodni z kurtką?!!?!?!?!?. ........... w kurtkę wadzić raczej nie ma szans .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na codzien w Tshirt latam, ciezko przy 40st sie jezdzi nawet w szmacianym czyms..

Ja nawet przy tych 40 stopniach się ubieram i dzięki moim sztywnym zasadom przeżyłam wypadek, bo inaczej jak bym jechała w zwykłym t-shirt'cie, to byśmy tutaj w tej chwili nie pisali :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet przy tych 40 stopniach się ubieram i dzięki moim sztywnym zasadom przeżyłam wypadek, bo inaczej jak bym jechała w zwykłym t-shirt'cie, to byśmy tutaj w tej chwili nie pisali :(

nie tylko Ty jedna , tylko jakos niewidze siebie zatrzymujacym sie co 30min i wypijajacym butelke wody by niepasc z odwodnienia , pamietaj 40st w pl a 40 gdzie jest duza wilgotnosc to naprawde spora roznica :lapad:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde .... ja takie coś wsadze pod Kurtkę ale wtedy nie zepne spodni z kurtką?!!?!?!?!?. ........... w kurtkę wadzić raczej nie ma szans .......

 

Klaudiusz, dlaczego nie? Da radę :) Ciężej będzie się do tego przyzwyczaić :)

 

Ja zawsze zakładałem mając spiętą kurtałkę ze spodniami i nie było tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wsadzisz żółwia pod spodnie to też nie dasz rady spiąć wszystko razem.

Hmmm ........... no w sumie jest to jakiś pomysł .........

 

Klaudiusz, dlaczego nie? Da radę :) Ciężej będzie się do tego przyzwyczaić :)

 

Ja zawsze zakładałem mając spiętą kurtałkę ze spodniami i nie było tak źle...

No pokombinujemy ale kurde już za dużo tych Ochraniaczy i tego wszystkiego .... niedługo po zejściu z Moto nie będzie można kroku zrobić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokombinujemy ale kurde już za dużo tych Ochraniaczy i tego wszystkiego .... niedługo po zejściu z Moto nie będzie można kroku zrobić :icon_mrgreen:

Hehehe bezpieczeństwo najważniejsze

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze w żółwiku - ewentualnie w zbroi po mieście. Raz już mi to "cudo" uratowało plecy przy starciu ze znakiem drogowym :icon_twisted:

No właśnie więc niema co się pitolić i zakładać ja już zamówiłem i czekam z niecierpliwością za paczką.

Jedyne co mnie będzie wku**wiać to to że jak przeważnie jeżdżę to latamy od jednego kumpla do drugiego i jak sobie pomyśle że za każdym razem ubierać ten cały majdan i zdejmować to pffffff no ale zobaczymy jak to będzie.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze w żółwiu jeżdzą. Praktycznie zawsze też zaklaam kurtkę z ochraniaczami. Natomiast często mam krótkie spodenki. :) Oczywisćie po za miasto obowiazkowo kombi.

Mam nadzieję, że przy ostatnim glebozgryzaniu miałeś założone do żółwia coś innego niż krótkie gacie :biggrin:

 

Mój bohater ...

http://demotywatory.pl/2033139/Bo-bezpieczenstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...