Skocz do zawartości

Poligon i tor(foty)


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nareszcie dorwałem cyfrówke :twisted:

Te fotki sądze, ze są dużo lepsze, ale następnym razem mam nadzieje będą jeszcze lepsze chociaż już wyżej nie chce skakać żeby nie połamac nic :mrgreen:

 

Co do fotek, to zwróććie uwage na fotki: 75, 76,77. Fotki te są z jednego skoku, musze nakręcić filmik bo na tej hopie zajebiscie długo się leci, a zawiecha nie dobija bo ciągle blisko ziemi :buttrock:

 

Miłego oglądania i jak zwykle prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki, takie dynamiczne. Nie wiem czy mi udałoby się takie zrobić (brońBoże nie mam zamiaru skakać) tym bardziej, że narazie mój simson z dynamiką nie ma wiele wspólnego. :lol:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fotki fajne, ale na te dżinsy i adidaski Filu wprost patrzeć nie mogę... Stary, nie życzę Ci, ale pierwsza porządna gleba, np gdy przelecisz przez kierownicę, co przy skokach wbrew pozorom wcale nie zdarza się tak rzadko i czeka się fura siana na operacje nóg.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne, ale na te dżinsy i adidaski Filu wprost patrzeć nie mogę... Stary, nie życzę Ci, ale pierwsza porządna gleba, np gdy przelecisz przez kierownicę, co przy skokach wbrew pozorom wcale nie zdarza się tak rzadko i czeka się fura siana na operacje nóg.

pzdr

 

Nie każdego stać na takie gadzety jak spodnie i buty enduro, sam jeźdze w deresach albo w jeansach i adidasach, jedyne elementy stroju jakie mam z prawdziwego zdażenia to:kask,gogle i rękawice. Ale będe z czasem kąpletował sobie strój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak kogos nie stać to niech lepiej nie jezdzi w terenie bo potem będzie płakał ze ma kontuzje do końca życia.

 

A wiesz co to zdrowy rozsądek? Trzeba myśleć to jest też bardzo ważne.I mało kto zaczynając kariere motocyklisty ma pełny strój na moto, ja jeżdze juz teraz 4 sezon a zawsze nie miałem kasy na to ale teraz powiedziałem że będe powoli sobie wszystko kąpletował no kask sobie kupiłem pożądy (bo nie będe jeździł w takim gównie jak Tornado),gogle scotta no i rękawice, teraz zamieżam buty kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdrowy rozsądek nie wiele da, jak najedziesz na jakiś wybój albo wylądujesz na przednim kole , czego nikomu nie życze :buttrock: Trzeba koniecznie mieć kompletny strój a nie tylko ładny kask, koszulkę i rękawice ... a to kosztuje, ale niestety takie jest życie wszystko kosztuje.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
to jak kogos nie stać to niech lepiej nie jezdzi w terenie bo potem będzie płakał ze ma kontuzje do końca życia.

 

A wiesz co to zdrowy rozsądek? Trzeba myśleć to jest też bardzo ważne.I mało kto zaczynając kariere motocyklisty ma pełny strój na moto' date=' ja jeżdze juz teraz 4 sezon a zawsze nie miałem kasy na to ale teraz powiedziałem że będe powoli sobie wszystko kąpletował no kask sobie kupiłem pożądy (bo nie będe jeździł w takim gównie jak Tornado),gogle scotta no i rękawice, teraz zamieżam buty kupić.[/quote']

 

Typowo "dojrzałe" podejście do życia. Czyli jak odłozysz na pierwszego w życiu Malucha, a on nie będzie miał hamulców, to też będziesz jeździł wmawiając innym, że nic nie ma prawa Ci się stać?

Zresztą rób jak chcesz, nie moje nogi, nie moje ręce, nie mój problem i na szczęście nie moja głowa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo "dojrzałe" podejście do życia. Czyli jak odłozysz na pierwszego w życiu Malucha, a on nie będzie miał hamulców, to też będziesz jeździł wmawiając innym, że nic nie ma prawa Ci się stać?

Zresztą rób jak chcesz, nie moje nogi, nie moje ręce, nie mój problem i na szczęście nie moja głowa.

pzdr

 

 

 

Po pierwsze to malucha to bym nawet za darmo nie wzioł a jak będe miał prawko to mi ojciec samochód(pewnie jakiś golf albo kadet ale dobre i to) załatwi wiec luz,ale mówimy o motocyklach, skoro nie ma się hajsu na strój to co nie można jeździć??

Moje zdanie jest takie jak w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś mysli poważnie o ostrej jeżdzie w terenie albo na torze to musi liczyć sie z tym, ze może duża krzywda mu sie stać i dlatego buty i ochraniacze są niezbędne.

Ja np nie mam fajnych spodniani koszulki crosowej ale mam komplet ochraniaczy.

 

Jeżeli ktoś jeżdzi tylko endurkiem po lasch na ryby albo grzyby to raczej sobie ochraniaczami nie zawraca głowy.

 

Co do kasy to jest tak zę przeważnie całą kase jaką mamy przeznaczamy na motocykl i na ochraniacze nic już nie zostaje. Puki co raczej nie powinno sie wtedy ostro szalec bo można sobie kuku zrobić lepiej jest poczekać( tzn nie wariować i spokojnie jeżdzić) i kupić co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...