Skocz do zawartości

Lusterka w końcówke kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item1174922384_lust...kierownice.html zastanawiam sie, widzialem kiedyś VTR wyposażoną w taki gadżet i podobało mi sie, tyle na temat wyglądu, a jak z praktycznośćią, że najmniejszy szlif i go nie ma to wiem, a widoczność? mocno spieprzona ? Pzdr. :icon_biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczność jest ok w porównaniu do niektórych fabrycznych lusterek w ścigach, w których mozna sobie pooglądać ramiona. Dzieje się tak dlatego bo jest niżej. Kij ma dwa końce - trzeba niżej i bardziej w bok patrzeć i zawsze to jakiś ułamek sekndy dłużej. W korkach kicha - każdy centymetr jest tutaj na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak z widocznością w tych kółeczkach, bo pytałem sprzedawcę, czy są to szkła sferyczne/panoramiczne to odpowiedział, że niestety. Czyli przy śr ok 8cm to chyba za dużo w nich nie widać, ale majątek nie kosztują a sam też mam koncepcję na takowe do Ducata.

Najwyżej odsprzedam za połowę ceny ;)

 

ps. do SP2 chyba jednak średnio z design'em pasują.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak z widocznością w tych kółeczkach, bo pytałem sprzedawcę, czy są to szkła sferyczne/panoramiczne to odpowiedział, że niestety. Czyli przy śr ok 8cm to chyba za dużo w nich nie widać, ale majątek nie kosztują a sam też mam koncepcję na takowe do Ducata.

Najwyżej odsprzedam za połowę ceny ;)

 

ps. do SP2 chyba jednak średnio z design'em pasują.

 

Co do widoczności to aker ma rację. Natomiast do SP2 pasują. Przecież to już zabytek, w porównaniu do nowych ścigów, trochę wolny i "stateczny". Taki czopek, nie obrażając czopków.Tak, że zdążysz spojrzeć w lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do widoczności to aker ma rację. Natomiast do SP2 pasują. Przecież to już zabytek, w porównaniu do nowych ścigów, trochę wolny i "stateczny". Taki czopek, nie obrażając czopków.Tak, że zdążysz spojrzeć w lusterka

Śmiejcie sie smiejcie :P Josha z tym spoglądaniem w lusterka to jest tak , ze jadąc szybko chu*a zobacze a wlekąc sie na niskich obrotach SP`ek trzęsie się jak żyd na gównie podczas okupacji, wiec i tak źle i tak nie dobrze, ale wydaje mi sie , że do stylu V`ki to pasuje, teraz to już nie sport lecz bardziej cafe racer wiec chyba sie skuszę, Boa do Twojego bez dwóch zdan, w Ducati i Triumph`ie powinny być seryjnie takowe ;) Aaaa , bym zapomniał o najważniejszym: MAM SP-1 A NIE SP-2 KUUUUURWAAAA ! Dziękuję za uwagę :)

 

P.S. co do korków to mieszkam na prowincji a tu jedynie korek jak droge remontuję więc problemów nie ma zbytnio :) Częściej latam po okolicy niż mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa , bym zapomniał o najważniejszym: MAM SP-1 A NIE SP-2 KUUUUURWAAAA ! Dziękuję za uwagę :)

 

Aaaaaa, to co innego, w takim razie bierz bez zastanowienia :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

ps. jak dodam, że w przyszłości chcę kupić taką owiewkę:

http://www.ricambiweiss.de/product_info.ph...ZI-LE-MANS.html

http://www.ricambiweiss.de/product_info.ph...0-GT-S-GTS.html

 

 

...to pewno sam mi te lujsterka kupisz- co nie? :D :D :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wchodzi zamiast ciężarków na kierownicy, czyli w fałce kierownica Ci będzie "wibrzyć" jak cholera.

eeeeh, pożyjemy zobaczymy, cena nie jest zabójcza więc moge zaryzykować, tak jak Boa pisał, najwyżej odsprzedam później za pół ceny jakiemuś szalonemu Ducaciście lub Triumphofilowi :)

P.S. Dziekuje za uwolnienie tematu Piotrze D.

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak już ktoś zauważył wcześniej, w korkach każdy cm na wagę złota.

I tak niekiedy trudno się przecisnąć pomiędzy autami, a gdzie jeszcze poszerzać sobie kierę.

 

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak już ktoś zauważył wcześniej, w korkach każdy cm na wagę złota.

I tak niekiedy trudno się przecisnąć pomiędzy autami, a gdzie jeszcze poszerzać sobie kierę.

myślę, że sobie poradzę ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...