Skocz do zawartości

Wieczór Panieński potrzebni motocykliści


UlaKosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naliczyłem 4 kandydatki...Chyba że, te dwie na drugiej fotce są zrośnięte czymś i liczą się jako 1 :icon_question:

 

 

druga jest w gratisie :)

* Nie żyje po to by oddychać. Żyję dla dla chwil, które zapierają dech w piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po przeczytaniu go mam ochotę sprzedać motocykl. Serio.

 

 

 

jaki stan i cena ? :bigrazz:

 

 

Guzik, widzisz co narobiłeś? teraz każdy chce się żenić i sprzedawać moto, podobno lepsza jazda... :biggrin:

 

 

 

 

Ulu, przyjrzałem się, ładne K1 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

Dajcie już spokój na litość!!

Ten wątek to żenada i kompromitacja!!

Po przeczytaniu go mam ochotę sprzedać motocykl. Serio.

Jest mi autentycznie za Was głupio.

Mordeczko ...... dawno się nie widzieliśmy :biggrin: Co tam, jak tam? Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula - to wszystko twoje kolezanki? Nie moge wybrac poniedzy dwoma mlodymi bi, a ta ostatnia doswiadczona - moze doradzisz mi ktora z nich ma piekniejsze wnetrze?

 

Pluskwa - podlaczam sie do pytania Digidy. Rozumiem, ze jestes z W-wy wiec od razu pytanie gdzie i kiedy mozna obejrzec sprzet na sprzedaz. Jak jestes taki wrazliwy, to czy moto nie daje Ci zbyt mocnych wrazen? Nie zagladaj przypadkiem do dzialu MGS, bo osiwiejesz. ;)

 

Ula - to kiedy latamy?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula - to wszystko twoje kolezanki? Nie moge wybrac poniedzy dwoma mlodymi bi, a ta ostatnia doswiadczona - moze doradzisz mi ktora z nich ma piekniejsze wnetrze?

 

Pluskwa - podlaczam sie do pytania Digidy. Rozumiem, ze jestes z W-wy wiec od razu pytanie gdzie i kiedy mozna obejrzec sprzet na sprzedaz. Jak jestes taki wrazliwy, to czy moto nie daje Ci zbyt mocnych wrazen? Nie zagladaj przypadkiem do dzialu MGS, bo osiwiejesz. ;)

 

Ula - to kiedy latamy?

 

 

 

to moje koleżanki z internetu znajdziesz je w galeri najbrzydsze kobiety ;p

 

myśle ze te 2 są fajniejsze zawsze mozesz wymieniać raz jedna raz druga albo dwie na raz:) ;)

 

kiedy latamy?

wieczorkiem kazdego dnia

 

jak pogoda dopisze to w sobote lece na mazurki

 

 

 

 

 

* Nie żyje po to by oddychać. Żyję dla dla chwil, które zapierają dech w piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę tak, jakbym tego chciała. Ja początkująca...

A wywrotki jeszcze nie miałam :bigrazz: odpukac

Ja mialem wywrotke, nie jezdze tak jakbym chcial (jeszcze troche do Rossiego brakuje ;) ), jestem poczatkujacy, ale nie stronie od ludzi. Posmigac zawsze mozna...

 

wieczorkiem kazdego dnia

Daj nr tel to sprawdze ktoregos pogodnego dnia czy slowna jestes. Byc moze i ja bede na mazury lecial w weekend tylko jeszcze nie wiem czy na 2 czy 4 kolach.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...