Skocz do zawartości

14 Sierpnia 2010 - Prośba o obstawę mojego ślubu


Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym serdecznie was zaprosić na swój ślub i poprosić o obstawę motocyklową.

 

Ślub odbędzie się w najbliższą sobotę 14 Sierpnia o godzinie 16:30 w kościele św.Marii Magdaleny w MAGDALENCE ( ul. Ks. H. Słojewskiego 19) .

 

Po mszy i życzeniach ok. godz. 17:30 przejazd na pobliską sale do Hotelu Poniatowski w Łazach (ul. Wąska 12B). Jest to bliziutko bo niecałe 4km..

 

 

oczywiście świadek będzie rozdawał 40 procentowe podziękowania :)

 

Mapka:

 

MAPKA DOJAZDU - Kościół, Sala Weselna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś bliższe mi okolice :cool: Wpisz mnie na listę niepijących :crossy:

 

 

 

spokojnie ,napoje bez procentów też da się pić :bigrazz: pod salą są stoliki więc przygotuje tam dla was napoje bezalkoholowe (włącznie z jakimś piwkiem ) co byście mogli sobie odpocząć i pogadać.

 

P.S>Jakby ktoś nie wiedział jak trafić to grupa z http://honda-hornet.pl/ rusza z McDonalda w Jankach przy IKEA o 16:00 -

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Rotunda a gdzie Łazy :P. Poza tym jak zobaczyłem że też się wybierasz to nie mogłem odpuścić :D

 

Autografów nie rozdaję, no może po przejeździe :wink: A, że te dodatkowe 15KM robi Ci różnicę to kolego no naprawdę... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autografów nie rozdaję, no może po przejeździe :wink:

Zobaczymy co podczas tego przejazdu pokażesz, bo coś czytałem że trochę sztuncisz :icon_biggrin:. Kto wie, może się czegoś od Ciebie nauczę :lalag:

A, że te dodatkowe 15KM robi Ci różnicę to kolego no naprawdę... :icon_mrgreen:

Do centrum wawy mam 30km, to trzeba pomnożyć razy 2, a do Łaz i z powrotem będzie nie więcej jak 15 więc jest różnica ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...