Skocz do zawartości

POZYTYWNY...


Guciowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A fakty są takie, że wyjeździłam 20 godzin, zdałam egzamin i chu*a wiem o jeżdżeniu…póki co :icon_twisted:

 

 

 

Heh, ja też wyjeździłam tylko 20h ( to teraz to już 22h) i też mam wrażenie, że ch*j wiem o jeżdżeniu. To znaczy wiem, w teorii, a w praktyce to już nie jest tak super i cały czas się wkurzam, że nie jeżdżę tak dobrze jak chcę. Ale jak to się mówi: trening czyni mistrza :)

Dziewczyny... no co Wy, długa droga przed Wami. Przede mną też.

Po 20h... pamiętam pierwsze przejażdżki GSem... to była MOC, adrenalina, brak ogarniania i zero frajdy tak naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny... no co Wy, długa droga przed Wami. Przede mną też.

Po 20h... pamiętam pierwsze przejażdżki GSem... to była MOC, adrenalina, brak ogarniania i zero frajdy tak naprawdę :)

 

 

Ajrisz coś w ten ton :bigrazz:

 

Dodam jeszcze, że zależnie od stanu drogi rzuca tobą jak Żydem po pustym sklepie :biggrin:

 

No to mała ninja jak nie przymierzając w m*rdę strzelił ;). Weri seksi bajk ju noł.

 

P.S. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego BBC :)

 

 

Są różne sposoby, poszukaj w internecie jak sobie ściągnąć bbc sport : )

Edytowane przez Guciowa

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne sposoby, poszukaj w internecie jak sobie ściągnąć bbc sport : )

Wiem że można oglądać transmisje z wyścigów motogp na stronie BBC, ale tylko jak się jest na Wyspach. Oni mają jakieś filtry że wiedzą gdzie dany komputer się znajduje i blokują wszystkie 'zagraniczne'. Sorry za OT

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz ciotka .........tak się ukrywać i nic nawet nie pisnąć..........nie wybaczę Ci tej akcji ale gratuluję :flesje:

 

 

No przecie grzecznie informuję świat o nowinie....

 

Wybacz, że się nie odzywałam, ale już taki ze mnie małomówny gnój :bigrazz:

 

Nadrobię na jakimś piwku ..może

 

Wiem że można oglądać transmisje z wyścigów motogp na stronie BBC, ale tylko jak się jest na Wyspach. Oni mają jakieś filtry że wiedzą gdzie dany komputer się znajduje i blokują wszystkie 'zagraniczne'. Sorry za OT

 

 

Limo, może coś tym tropem http://www.polishbikers.com/showthread.php?t=2639

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...