Skocz do zawartości

Ducati 600SS


Boa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Spięty nie jestem, mam kilka motocykli zupełnie innych marek, mam nawet skuter Honda :)

Wiesz, mi się podoba np. Honda CX, dobrze zachowana, w wersji Custom. Jak ją porównasz z tym Ducati, to uznasz, że to Ducati jest zupełnie przepiękne na tle gtej Hondy.

Chodzi mi tylko o to, abyśmy nie robili sobie przykrości. Zawsze można ugryźć się w język i jednak czegoś tam nie napisać. I na pewno w tym akurat dziale wszystkim to wyjdzie na dobre.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa :biggrin: nie ma bardziej spiętej grupy niż użytkownicy Ducati :buttrock:

ja śmigam ryżopędem-geyowozem R1... czyli gorzej być nie może :) i mam na to wyj**ane co kto mówi, bo ten motocykl jest dla mnie...!

Tak jak wcześniej napisałem-najważniejsze że właścicielowi się podoba i to jest najważniejsze... i jeszcze raz gratuluję.

Ale to jest forum i pozwoliłem sobie wyrazić swoje zdanie.

Pozdrawiam :lalag:

 

Ładnie z Twojej strony, że przyznajesz się do orientacji seksualnej ale nadal w opisie nie można się doszukać marki Twojego motocykla.

To aż taki wstyd dosiadać dorożki z fabryki pianin? :biggrin:

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ładnie z Twojej strony, że przyznajesz się do orientacji seksualnej ale nadal w opisie nie można się doszukać marki Twojego motocykla.

To aż taki wstyd dosiadać dorożki z fabryki pianin? :biggrin:

 

Piotr, Ciebie akurat proszę o nie zapodawanie takich zaczepnych tekstów.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotr, Ciebie akurat proszę i nie zapodawanie takich zaczepnych tekstów.

Temat zamykam, szkoda Autora, że tak się skończyło...

Ale motocykl i tak masz fajny ;)

pzdr

To była tylko riposta a z Arturem mam nadzieję spotkać się u Gorana w sobotę.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptysiornia ależ tu chodzi tylko o to żeby pewne sprawy nazywać po imieniu :) tu masz ładną maszyne http://www.mcnews.com.au/wallpaper/Ducati/...6R_1024x768.jpg

ale ja się nie znam, gustu nie mam :)

No wiesz, bez dwóch zdań linia 916 http://www.tassell.co.uk/images/ducati%20916_ekam.jpg jest najpiękniejszą linią SBK jaka kiedykolwiek powstała, tak więc o dziwo jeżdżąc R1 masz gust dość dobry.

Przyczyna dla której nie jeżdżę 916/996/998 lub chociażby 748 jest bardzo prozaiczna... na dzień dzisiejszy dół finansowy, a ponieważ się uparłem na desmo to stanęło na 600SS, ponieważ jest mniej szablonowy niż Monster, no i jeśli się polubimy (a wszystko na to wskazuje), to mam co do niego pewne plany :cool:

 

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa (YUBY wiem, że z zazdrości tak napisałeś, a w rzeczywistości sądzisz inaczej), szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tak pozytywnego odzewu :eek:

 

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty, a że urodą nie grzeszy to taki ma być, ma przyciągać uwage i wywoływać emocje :) Dożywocie mu fundujesz Boa ? Ja bym na Twym miejscu zafundował bo chyba warto :) Dobranoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa :biggrin: nie ma bardziej spiętej grupy niż użytkownicy Ducati :buttrock:

Tia, bo Ducatisti się przejmują tym co inni sądzą o ich motocyklach. :buttrock:

A co do Ducata , o którym mowa w tym wątku, to ładna maszyna. No i zdecydowanie niebanalna. :clap:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stanęło na 600SS, ponieważ jest mniej szablonowy niż Monster,

Gratulacje powrotu do zdrowia klasycznegoo SS-a :buttrock:

 

Ale z tym że monster szablonowy... to pojechałeś :bigrazz:

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda na podróbkę ;)

Paso zacny sprzęt, tylko nie wiem jak z klamotami do niego...

Klasyczny turysta ze sportowym sznytem ze stajni Ducati, poprzednik STciaków :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa, Gratulacje i niech się sprawuje jak należy .... trzeba być twardym a nie mientkim :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Fajna sztuka z Rubinem na przedzie ;)

P.S

Klod,widzisz...a jednak się da :)

Oczywiście że się da .... Moja ST4S czeka na koniec Mojego urlopu ... a jak znów coś będzie nie tak będe naprawiał dalej :icon_mrgreen:

 

Taa :biggrin: nie ma bardziej spiętej grupy niż użytkownicy Ducati :buttrock:

Chyba Cię ..... powaliło letko Erneście :biggrin:

 

p.s. I spokój mi Tu bo zaraz zrobie porządek!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...