Skocz do zawartości

Kurtka skórzana - Alpinestars, Spyke, Berik...


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem poszukiwania kurtki skórzanej - w końcu dojrzałem do decyzji, że najwyższa pora przerzucić się na skórzane ciuchy no i dojdzie +5 punktów do lansu :lol:

Aktualnie latam TDM ale niebawem przesiadka na jakiegoś większego golasa więc nie potrzebuję typowo sportowej kurtki do pępka. Szukam jakiejś dłuższej kurtki, którą mógłbym założyć do jeansów motocyklowych, powinna mieć perforacje i przydałaby się jakaś podpinka. Przewertowałem spory kawał internetu i to są moje typy:

Alpinestars

Held

Arlen Ness

Arlen Ness2

Berik

Spyke

Revit

Icon

 

Ma ktoś którąś z wymienionych wyżej kurtek? Jeśli tak to jak one spisują się w upale, jak działa wentylacja i perforacje, co w zimne dni? NO i jedna z ważniejszych kwestii czy nie są to typowo sportowe kurtki, które jeśli założy się do cywilnych spodni to nadal zostaje połowa pleców do zakrycia.

Bardzo jestem ciekawe jak na żywo wygląda ten Revit i Spyke tylko czy w Polsce a najlepiej Warszawie jest jakiś dystrybutor tych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacząłem poszukiwania kurtki skórzanej - w końcu dojrzałem do decyzji, że najwyższa pora przerzucić się na skórzane ciuchy no i .......

 

Ma ktoś którąś z wymienionych wyżej kurtek? Jeśli tak to jak one spisują się w upale, jak działa wentylacja i perforacje, co w zimne dni? NO i jedna z ważniejszych kwestii czy nie są to typowo sportowe kurtki, które jeśli założy się do cywilnych spodni to nadal zostaje połowa pleców do zakrycia.

Bardzo jestem ciekawe jak na żywo wygląda ten Revit i Spyke tylko czy w Polsce a najlepiej Warszawie jest jakiś dystrybutor tych marek.

 

Mam Held kurtkę z twojej listy. Super sprawa taka kurtka. W lato na sam podkoszulek zakładasz i jest OK bo ma suwaki z wentylacją. Na zimniejsze dni ochroni idealnie przed wiatrem. Jest krótka ale nie latasz z plecami na wierzchu. Nie mam spodni z kompletu bo kosztują 1200zł i muszę zebrać kasę ale dasz radę w jeansach. Kurtka ma ochraniacze i jest bardzo wygodna - polecam. Koszt ok 1300zł.

 

Kupiłem w FREE&FUN MOTORS Sp. z o.o.

Al. Krakowska 81

Sękocin Nowy

05-090 Raszyn

 

INFOLINIA

tel. 22 311 11 11

tel. 22 311 11 77

 

fax. 22 311 11 06

e-mail: [email protected]

 

Salon czynny w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Sobota: 10:00 - 16:00

 

Serwis czynny w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00

Sobota: 10:00 - 16:00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zanim kupisz, rozejrzyj się tutaj:

 

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...bjectID=4889856

 

Nawet obecny kurs euro pzowala zaoszczędzić kilka stówek w stosunku do naszych polskich sklepowych cen :)

 

 

Cześć,

 

Jestem zainteresowany kupnem kurtki Alpinestars i na tej stronce faktycznie wychodzi wszystko znacznie taniej. Czy coś tam już kupowałeś? Interesuje mnie na jakiej zasadzie odbywa się transakcja, jak jest z kosztami wysyłki etc. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem tą kurtkę Alpiny w Intermotors i była Ok cena jeśli mnie pamięć nie myli to coś ok 999zł ale kupiłem Alpinę RC-1 :) i jest super , poszukaj jeszcze mozna trafić promocję. Ja kupiłem w tym sklepie http://4bikes.pl mają taką za 1299zł

Edytowane przez Madras Z750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak szukalem skóry dla siebie to mialem problem bo jestem szczupły i wysoki, wiec kurtki albo były sporo za luzne w pasie i w ramionach, albo siegaly mi do pempka, problem rowiazalem kupujac kurtke na miare w ledmar.com.pl. - firma z Radomia, wiec daleko nie masz :bigrazz:

Kurtki z tej firmy sa cięzsze od produktów włoskich a jakość wykonania to naprawde pierwsza liga, miekka skóra i dobre szwy, jedyna wada to protektory które dokupujesz opcjonalnie to dziadowska gąbka. Na temat wygladu sie nie wypowiadam bo to sprawa gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alpinestars

 

WOW, skąd ta cena, 1700zł?! I to po przecenie.... Widzę, że mam ją w zakupie za 799 z dostawą pod dom.... :eek:

 

a jakość wykonania to naprawde pierwsza liga, miekka skóra i dobre szwy, jedyna wada to protektory które dokupujesz opcjonalnie to dziadowska gąbka.

 

Dobry tekst... jakość pierwsza liga a dalej piszesz, że protektory to dziadowska gąbka... Na moje oko one są najważniejsze i powinny być jak najlepsze....

 

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICON ma zajefajny design, ale cena powala z nog :icon_mrgreen:

 

Co do skory, o ile ma preforacje to bedzie dobrze przepuszczac powietrze, pytanie tylko czy w chlodniejsze dni nie bedzie Ci wlasnie przez ta perforacje za zimno.

 

O ile skora z perforowanymi rekawami bedzie cieplejsza o tyle skora z perforowanym tulowiem bedzie zimniejsza.

 

Te krtore wymieniles sa z gornaj polki wiec kupowal bym ta ktora mi osobiscie najbardziej sie podobala.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te krtore wymieniles sa z gornaj polki wiec kupowal bym ta ktora mi osobiscie najbardziej sie podobala.

:crossy:

 

Rozumiem, że dziewczyna sobie kupi spódnicę która jej się najbardziej podoba. Ale żeby w taki sposób kupić kurtkę na motocykl? hmmmmm :icon_eek:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka zakupiona - Alpinestars GP Plus.

Wdzianko naprawdę przyzwoite, wykonanie pierwsza klasa. Na moto za dużo jej nie potestowałem bo kupiłem pod koniec sezonu a to już nie pogoda na skórzaną kurtkę. Jednak wiosną i jesienią bez tekstylnej kurtki jeździć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, przymierzam się do zakupu kurtki i chciałbym zapytać o opinie nt kurtek/spodni firmy 4Biker - mam ich salon w Kaliszu, byłem i mierzyłem skórę i tekstylną jak w poniższych linkach - wrażenia zasadniczo pozytywne, szczególnie tekstylna , na początek pewnikem skóra , ale jak czytam, to i tekstylna by się przydała. Mam na oku dwa modele

 

skóra model Free Racer

http://www.4-biker.pl/free.html

 

oraz tekstylną V-Twin

http://moto.allegro.pl/chopper-kurtka-teks...1405270351.html

 

zdaję sobie sprawę, że za takie pieniądze to rewelki nie będzie, ale może ktoś ma doświadczenia z tymi produktami. Moto to taki trochę drag :cool: . Byłbym wdzięczny za opinie.

pozdr Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...