Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo!

Czas leci, terminy kolidują, życie płynie - czyli cza zacząć działać!

 

Wstępnie z poprzedniego tematu wnioskuję że jest zapotrzebowanie, mamy zgodę kierownictwa na imprezę w Karkonoszach, więc można zacząć planować. Ale zanim dojdzie do szczegółów, to ustalmy ogóły:

 

1. Gdzie? No, jak wiadomo, u nas spoko, ale tradycyjnie uważam że należy przeanalizować alternatywy. Kto chętny do organizacji - wystąp!

2. Kiedy? No i tutaj mamy pewną dowolność, tj, wcześniej niż 24-25.09 się (u nas) nie da, bo nas z Piaffe nie ma, a im później, tym zimniej i w ogóle. Ja proponuję (bo wiem że niektórzy chcą się "kurować " w Borkach ;) ) albo 24-25 albo tydzień później 1-2.10, bo potem to już zima panie.

3. Dlaczego? A to już głębsze pytanie i sami sobie odpowiedzcie :D

 

Gdyby impra miała być u nas, to tym razem będę i mam już plany krajoznawcze i zakrętoznawcze, spoko :)

 

To tyle w temacie, zainteresowani wystąp i wypowiadać się :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

bardzo miło, że sanatorium w Borkach bierzecie pod uwagę, bo niektórym potrzeba takiego, nazwałbym, resetu :flesje: więc siłą rzeczy jestem za terminem "nieborkowym". Na dodatek Giżycko mnie ominęło i ciśnienie dodatkowo rośnie.

Punkt 1 i 2 już odpowiedziałem, a punkt 3 jest oczywisty :icon_biggrin:

 

pozdrawiamy Buberów.

 

ps. Zgłaszam się do pomocy.

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

bardzo miło, że sanatorium w Borkach bierzecie pod uwagę, bo niektórym potrzeba takiego, nazwałbym, resetu :flesje: więc siłą rzeczy jestem za terminem "nieborkowym". Na dodatek Giżycko mnie ominęło i ciśnienie dodatkowo rośnie.

Punkt 1 i 2 już odpowiedziałem, a punkt 3 jest oczywisty :icon_biggrin:

 

pozdrawiamy Buberów.

 

ps. Zgłaszam się do pomocy.

To ja mogłabym to przepisać na różowo i by pasowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć chęci posiadam przeogromne to raczej ciężko z przyjazdem.Powodów jest tyle, ze raczej nie przeskoczę...

Już Wam zazdroszczę...zwłaszcza, że wzięto pod uwagę aspekt zakrętoznawczy.... :banghead:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie wybieram się do sanatorjum zwane Borkami :icon_razz: , ale 24 -25 także mi nie pasuje.

 

Kiedyś Buber zachwalał Karkonosze jesienią, jeśli wyglądają nie zgorzej jak Jesienne Bieszczady

to jestem za październikiem :crossy:

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak naprawdę, to najlepsze kolory są gdzieś tak po 10 października, ale czemu nie.. :) tylko w takim razie trzeba by zsiąść z motorów :)

Bajdełej - bo ja zawsze mam zgryza, i wiem co Wojtek bardziej chce ;) , ale co wam bardziej pasuje - więcej trasy czy moze więcej turystyki na nogach? Bo są ciekawe rzeczy....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nooooo, to będą jakieś decyzje? Czas leci.... Odezwijcie się co wam pasuje... bo nam to każdy termin pasi :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...