Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Niestety tym razem się nie pojawimy SSSJ :(

Czasem i tak bywa.

Muszę jednak przyznać, że jak na taki wypadek to Sylvia i Krzysiek mieli dużo szczęścia i myślę że na wiosnę znów się zobaczymy.

 

Pzdr

 

ps. Krzysiek jest w tej chwili operowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek napisał:

"Ale z tego co wiem, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

 

Święte słowa :biggrin:

 

Przed chwilą lekarz potwierdził naszą diagnozę więc moge sie podzielic oficjalnie informacją.

Karola jest w ciąży dlatego nie jedzie :smile:

 

 

ps.Trzymamy kciuki za Krzyśka

Edytowane przez Jezyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą lekarz potwierdził naszą diagnozę więc moge sie podzielic oficjalnie informacją.

Karola jest w ciąży dlatego nie jedzie :smile:

 

Gratki :lalag:

 

A co do Wolkana to jednak operacja się dziś znów nie odbyła.

Nie znam dokładnej przyczyny ponieważ nie można się było dziś do Krzyśka dodzwonić, ale powiadomił krótkim SMS-em: operacja odwołana.

 

My natomiast dzisiaj cały dzień biegaliśmy po lekarzach i szpitalach ponieważ było u Sylwii podejrzenie uszkodzenia pęcherza (krew w moczu). Na szczęście okazało się że to nic poważnego - krwinkomocz który jest podobno często spotykany po takich urazach.

 

Pozdrawiam

ptaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, tak jak ja na to patrzę, to jednak początek października ;)

 

No i dalej nie znam waszej opinii odnośnie turystyki - czy ma być kawałek zwiedzania (powiedzmy, 2 godzinki) czy samo jeżdżenie.

 

Krzysiek się pozbiera, młody jest, to się zagoi :D . Ale jest to też nauczka - oczy dookoła głowy, i nigdy nic nie wiadomo...

 

Dzisiaj startujemy na Mazury!!!!! więc się odezwiemy za jakieś 10 dni. Uważajta na siebie na drodze :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

 

Jeżeli mnie, świeżaka wśród was gospodarze zaakceptują to też się piszę na spotkanie.

Byłaby to wspaniaia okazja na aktywne zakończenie moto sezonu w kameralnym gronie.

 

Jeżeli chodzi o rodzaj zwiedzania to jest mi to obojętne, mogą by szutry, serpentyny czy też żwirownie.

 

Październik:

Jezyk

wolkan

Peterek

Estrella

 

Wrzesień:

matata

jeszua

miras - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

matti - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

 

pzdr :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko konkreta liczbowego dodam :)

 

Październik: - 1-2.10.2010

Jezyk

wolkan

Peterek

Estrella

 

Wrzesień: - 24-25.09.2010

matata

jeszua

miras - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

matti - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

 

 

 

BUBER ?

od Patryka coś potrzebujesz? - dowiozę osobiście :)

 

http://www.militaryworld.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni :)

 

Czasy niespokojne więc długo dosyć się nie mogłem określić czy będe mógł się pojawić natomast na każdym spotkaniu chciałem być.. jak wiecie chcieć i móc to czasami dwie różne sprawy..

 

Miałem okazję zagościć już na jednym ze spotkań swoją CB (zakładaliśmy w trybie awaryjnym do mojej cb linkę sprzęgła od MZtki zdaje się :)). Same pozytwne wspomnienia :). kolejna "rzecz" która łączy mnie obecnie z poprzednimi spotkaniami to fazer który nabyłem od Ptaqu a ten bywał już na niejednym spotkanku :)

 

Stąd licząc na Waszą gościnność proszę o pozwolenie zameldowania się ponownie w terminie październikowym :notworthy: .

 

Pozwolę sobie wiec zakutalizować jak niżej.

 

Październik: - 1-2.10.2010

Jezyk

wolkan

Peterek

Estrella

AdBar

 

Wrzesień: - 24-25.09.2010

matata

jeszua

miras - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

matti - jeśli mnie gospodarze zaakceptują

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...