Skocz do zawartości

... jak syn marnotrawny


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siemano, w niedziele mająć dość Hayabusy zamieniłem pieprzoną lokomotywę na rozpierdalającą dzwiękiem wydobywającym sie z jednej Yoshimury ściany w garażu :) VTR SP-1 A.D. 2000. Sprzęt fajny, głośny (aż żal mi sąsiadów :icon_twisted: ) poręczny, wcale nie taki niewygodny, dobrze hamujący, skręcający i wpieprzający ogromne ilości paliwa a wygląda mniej-wiecej tak: http://www.bikepics.com/members/rudyfws/00sp1/ to narazie tyle. Podziękowania dla Yubiego przydatne info (w temacie o VTR ) Pzdr. i szykuje sie na Woodstock :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zmien szybko te kartoflane gumy.

Wiem :)

Gratulacje.Tylko co temu motoru się z zadupkiem stało??

Tzn ?

Na woodstocku znaleźli niewypały - mamy tam w miasteczku motocyklowym namiot, który jest przenoszony właśnie w tej chwili, a ludzie z tego co wiem ewakuowani

Hmmm, właśnie dzis wróciłem z woodstocku z rozpieprzoną kostką, potwierdzam historie o niewybuchu, heh, po pijaku zaczepiłem chyba w piątek lub sobote goscia z moto-akcesoriaów wsiadającego do firmowego pick`upa i bredziłem coś o motocyklowych deskach klozetowych dostępnych w waszym sklepie :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :)

Tzn ?

 

Hmmm, właśnie dzis wróciłem z woodstocku z rozpieprzoną kostką, potwierdzam historie o niewybuchu, heh, po pijaku zaczepiłem chyba w piątek lub sobote goscia z moto-akcesoriaów wsiadającego do firmowego pick`upa i bredziłem coś o motocyklowych deskach klozetowych dostępnych w waszym sklepie :) Pzdr.

 

haha zweryfikuję to i przekażę Ci jak było naprawdę jeżeli jesteś zainteresowany ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...