Skocz do zawartości

xr650L


FUEL28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem od 2 dni hondy xr650L kupiłem ją, bo ogólnie xr ma dobra opinie szukałem enduro 3 lata jezdziłem yamahą xj550 faine moto ale tylko na ulice ,jak słyszałem dzwiek enduro to az hciało by sie po lesie po latać czy gdziekolwiek i po zakupie xr-i oazało sie ze poprzednie moto to komarek typu romet 50 w porównaniu do xr moc nie duza ale ten moment robi swoje nie widziałem tego na oczy w mojej okolicy nie wiedziałem ze jest to takie wysokie moto mam 172cm wzrostu troszke przy mało ale nie przeszkadza mi to oj rozpisałem sie ,niby czytałem duzo na forum moto ładnie pali długo nie trzeba czekać cyk guzikiem i pali ale jak iest z tymi zmianami oleju i regulaciami i w ogóle jak silnik ma pracować czy słyhać coś przy pracy silnika hciał bym wiedzieć co nie co od uzytkowników którzy posiadaja to moto z góry dziekuje za info

 

witam widze że niczego sie tu nie dowiem czy nie ma ludzi którzy posiadają taki model ??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować :D

 

W polsce xr650l i R są raczej mało popularne co do wymian poszukaj w google najlepiej znajdź serwisówke po angielsku tam wszystko będzie napisane

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam bardzo podobny sprzęt. Olej zmieniasz w zależności od sposobu jazdy. Jeśli pałujesz ostro to nie rzadziej niż co 2000km, natomiast w tych silnikach o ile są jezdzone turystycznie w nx dominatorze producent zaleca wymianę z tego co pamiętam co 6000km.

Silnik ma chodzić super-kulturalnie jak na singla, nie nalezy lekceważyć żadnego pdoejrzanego odgłosu (to nie suzuki :D ). Wymień olej, sprawdz zawory i w drogę.

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...